Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Prestige Italia

Początkowo Prestige Italia funkcjonowała jako Appaloosa. Firmę założyła w 1974 roku rodzina Stocchetti-Rasia, której pasją była jazda konna. Głównym celem marki było stworzenie unikalnych i wyróżniających się siodeł, które mogłyby poprawić komfort jazdy zarówno jeźdźca, ale przede wszystkim konia. Pierwsze siodło sygnowane włoską marką powstało w 1977 roku. W kolejnych latach jej produkty wyróżniały się doborem innowacyjnych materiałów, ale także szczegółami typu ciemnobrązowy kolor czy personalizacja kolorystyczna obszyć i szwów. W 1992 roku Appaloosa zmieniła nazwę na Prestige Italia (związek z debiutanckim siodłem o nazwie Prestige). 
 
Obecnie firma z siedzibą w Trissino jest czołowym producentem wysokojakościowych skupiającym się na konkretnym celu: stworzeniu wyjątkowego produktu, który jest zgodny z anatomią konia, a jednocześnie odpowiada na oczekiwania jeźdźca. W tym celu Prestige opracowało innowacyjny system precyzyjnego pomiaru końskiego grzbietu. Elastyczne narzędzie pomiarowe można łatwo dopasować do krzywizn zwierzęcia, odwzorowując jego kształty i prawidłowo przenosząc je na papier. Ponadto, specjalna poziomica umożliwia tworzenie paneli, dzięki którym ciężar ciała jeźdźca jest równomiernie rozkładany na całej powierzchni siodła, a to niweluje punkty nacisku, które obciążałyby grzbiet konia. Siodła Prestige objęte są dożywotnią gwarancją. 
 
Włoski producent oferuje również wysokiej jakości akcesoria jeździeckie oraz do siodeł dopasowane do specyficznych wymagań dla każdej dyscypliny. 

Rozwiń opis Zwiń opis