Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

PUKY

PUKY, niemiecka firma z ponad 70-letnią tradycją, jest uosobieniem wsparcia dla małych bohaterów każdej rodzinnej opowieści. Założona w 1949 roku w Düsseldorfie pod nazwą PUCK, firma szybko stała się znana z produkcji wysokiej jakości pojazdów dla dzieci, początkowo wytwarzając głównie hulajnogi, a później rowery dziecięce, rowerki biegowe i rowery młodzieżowe. W 1960 roku firma przeniosła się z Düsseldorfu do Wülfrath, gdzie ma swoją siedzibę do dziś.

W PUKY pracuje około 120 pracowników, którzy opracowują, projektują i wytwarzają wysokiej jakości pojazdy dziecięce z stali i aluminium. Ponadto w fabrykach dla osób niepełnosprawnych pracuje ponad 500 osób, które profesjonalnie montują i pakują pojazdy. PUKY nie traktuje się wyłącznie jako firma nastawiona na zysk, ale również zdaje sobie sprawę ze swojej szczególnej odpowiedzialności społecznej.

PUKY jest synonimem niezawodności, ale także pasji i odwagi w tym, co robi. Firma konsekwentnie dba o rozwój fizyczny dzieci, pomagając im samodzielnie odkrywać otoczenie za pomocą swoich pojazdów. Produkty PUKY, od rowerków biegowych po rowery młodzieżowe, są nie tylko funkcjonalne i bezpieczne, ale także pomagają w budowaniu fundamentów aktywnego i zdrowego stylu życia od najmłodszych lat.

Rozwiń opis Zwiń opis