Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Qplay

Qplay to marka, która specjalizuje się w produkcji rowerków biegowych i trójkołowych, hulajnóg oraz innych jeździków dedykowanych najmłodszym użytkownikom. Produkty od Qplay wyróżniają się wysoką jakością wykonania, a przed wypuszczeniem do sprzedaży przechodzą szereg różnych testów bezpieczeństwa, aby mieć pewność, że produkt spełnia oczekiwane wymagania. Firma zainwestowała nawet we własny ośrodek rozwojowo-badawczy, w którym dokładnie opracowywane i testowane są nowoczesne rozwiązania technologiczne.  
 
Jakość i funkcjonalność to podstawa produktów od Qplay. Oprócz tego, że rowerki oraz hulajnogi przechodzą szereg testów bezpieczeństwa, to są one dodatkowo niezwykle praktyczne, lekkie i komfortowe w prowadzeniu. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza na początku przygody ze sportem, kiedy dziecko potrzebuje odpowiedniego sprzętu, aby móc rozwijać swoje umiejętności.  
 
Zespół Qplay tworzą profesjonalni inżynierowie i projektanci, którzy wykorzystują przy wytwarzaniu opinie klientów, dzięki czemu coraz bardziej udoskonalają produkty. Sprzęty sygnowane marką Qplay charakteryzują się także atrakcyjnym designem oraz występują w wielu wariantach kolorystycznych. Na przestrzeni lat marka otrzymała wiele prestiżowych nagród, m.in. Loved by Parents Awards, Tillywig Awards oraz Right Star Awards. 

Rozwiń opis Zwiń opis