Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Sailfish

Marka Sailfish, założona w 2007 roku przez byłego pływaka niemieckiej reprezentacji narodowej i najszybszego pływaka IRONMAN, Jana Sibbersena, specjalizuje się w tworzeniu produktów premium do triathlonu i pływania na otwartych wodach. Misją Sailfish jest dostarczanie wyjątkowych pianek i akcesoriów, które wyróżniają się wyjątkową elastycznością, zrównoważoną wypornością oraz doskonałymi właściwościami ślizgowymi w wodzie.

Do oferty produktów Sailfish należą pianki triathlonowe, zaprojektowane dla maksymalnej wydajności i komfortu podczas zawodów triathlonowych. Marka oferuje także zaciski na nos, które zapobiegają dostawaniu się wody do nosa, czepki pływackie z materiałów wysokiej jakości dla optymalnego dopasowania i minimalizacji oporu w wodzie, a także okulary pływackie z zaawansowaną ochroną przed zamgleniem i UV. Dodatkowo, Sailfish produkuje bojki asekuracyjne, które zapewniają bezpieczeństwo pływakom na otwartych wodach, zwiększając ich widoczność i umożliwiając przechowywanie drobnych przedmiotów podczas pływania.

Oferta Sailfish obejmuje ponad 120 produktów, zaprojektowanych w Niemczech i dystrybuowanych w ponad 25 krajach na całym świecie. Marka ta nie tylko pasjonuje się triathlonem, ale także przykłada dużą wagę do zrównoważonego podejścia w tworzeniu sprzętu triathlonowego.

W zakresie zrównoważonego rozwoju produktów, Sailfish koncentruje się na jakości, niezawodności oraz wykorzystaniu ekologicznych materiałów. Innowacyjne rozwiązania, takie jak digitalizacja prototypów w celu zmniejszenia odpadów oraz wprowadzenie zrównoważonych materiałów do asortymentu produktów, aktywnie redukują ślad ekologiczny firmy.

W kwestii zrównoważonego opakowania, Sailfish przeszło na bardziej zrównoważone opakowania, zintegrowane z ich asortymentem produktów, aby zmniejszyć szkodliwe skutki wysyłki i prezentacji towarów. Firma ciągle dąży do bycia bardziej ekologiczną, starając się stale ewoluować. Nowy koncept opakowań Sailfish zmniejszył zużycie plastiku o 25% i zużycie papieru o 15% w ciągu ostatnich 20 miesięcy.

Rozwiń opis Zwiń opis