Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Savage Gear

SAVAGE GEAR to marka, której pasją jest nowoczesne wędkarstwo spinningowe. Od dziesięcioleci, dzięki wsparciu rosnącej grupy wędkarzy korzystających z jej produktów, marka ta rozwija się, inspirując się opiniami i sukcesami swoich klientów.

Innowacje i tworzenie realistycznych przynęt to kluczowe elementy DNA marki SAVAGE GEAR. Dzięki ścisłej współpracy z głównymi dostawcami, marka stale wprowadza na rynek produkty, które rozwiązują problemy wędkarzy i ulepszają ich doświadczenia wędkarskie. Każdy rok przynosi nowe, innowacyjne produkty, będące owocem niezliczonych godzin pracy.

SAVAGE GEAR to część Svendsen Sport A/S, wiodącego europejskiego dostawcy sprzętu wędkarskiego, z siedzibą w Danii. Firma ta rozwija, wprowadza na rynek i sprzedaje produkty w licznych krajach Europy, Azji, Australii oraz Ameryki, poprzez własne spółki sprzedażowe i agentów.

Podsumowując, SAVAGE GEAR jest marką, która nieustannie dąży do innowacji, tworząc produkty, które przekształcają doświadczenia wędkarskie swoich klientów. Poprzez nieustanne dążenie do doskonałości, SAVAGE GEAR utrzymuje swoją pozycję jako jedna z czołowych marek w dziedzinie nowoczesnego wędkarstwa spinningowego.

 

 

 

Rozwiń opis Zwiń opis