Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

SILVINI

Silvini to firma, którą tworzą pasjonaci sportu. Marka specjalizuje się w produkcji technicznej odzieży sportowej. Ich głównym obszarem działalności jest kolarstwo, ale zimą skupiają się również na narciarstwie biegowym, będącym idealną alternatywą dla kolarstwa, gdy spadnie śnieg. Jako eksperci w obu tych dziedzinach, Silvini doskonale rozumie potrzeby aktywnych sportowców.

Firma zdecydowała się stworzyć kolekcję odzieży specjalnie zaprojektowanej dla maksymalnych sportowych osiągów. Podkreślają, że aktywni sportowcy, dla których sport jest sposobem na życie, znajdą w ich kolekcji wszystko, czego potrzebują.

Jako sprawiedliwa, czeska marka, Silvini kładzie nacisk na doskonale dopasowaną odzież sportową. Rozwój produktu, projektowanie, kroje i wszystkie strategiczne działania niezbędne do doskonałego funkcjonowania marki odbywają się w Republice Czeskiej. Produkcja odbywa się w Chinach, w starannie wybranych fabrykach pod nadzorem menedżera jakości, który dokładnie nadzoruje produkcję, przestrzegając wszystkich procedur i wysokich standardów.

Rozwiń opis Zwiń opis