Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Sportful

Marka Sportful, założona w 1972 roku przez Giordano Cremonese, powstała z pasji do sportu i dążenia do stworzenia specjalistycznej odzieży sportowej, której brakowało na rynku w drugiej połowie XX wieku. Rozpoczynając od kolorowych kombinezonów narciarskich do biegów na nartach, firma szybko rozszerzyła swoją pfertę o odzież kolarską, łącząc rodzinne doświadczenie rzemieślnicze z osobistym doświadczeniem Giordano w dziedzinie sportu i aktywności na świeżym powietrzu.

Sportful szybko stał się jednym z głównych graczy w dziedzinie rozwoju odzieży sportowej, mając znaczący wpływ na wyniki w narciarstwie biegowym i kolarstwie, ubierając mistrzów w ich najbardziej zdumiewających osiągnięciach. Sportful przyciąga ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasji, tworząc pozytywną dynamikę. Firma rośnie i staje się grupą, a ambicja nadal pozostaje wysoka, prowadząc do wielkich osiągnięć krok po kroku. Silna determinacja i jasna, wspólna wizja nigdy nie zostały zaniedbane.

Rozwijanie globalnej marki w małym miasteczku o liczbie mieszkańców około 3000, na skraju Parku Narodowego Dolomiti Bellunesi, było dla rodziny Cremonese doskonałym pomysłem. Utrzymanie związku z korzeniami firmy i terenem, który był świadkiem historii kolarstwa na swoich drogach latem i narciarstwa biegowego na śnieżnych ścieżkach zimą, pozwala Sportful kochać swoją pracę i rozwijać produkty, które są opracowywane i projektowane przez profesjonalnych sportowców przed dokładnym testowaniem.

 

Rozwiń opis Zwiń opis