Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Superior

Marka Superior zaczynała jako mała firma w Czechach, obecnie dostarcza rowery dla tak renomowanych zawodników jak Ramona Forchini. Od 1993 roku rowery Superior są produkowane u podnóża Beskidów, co stanowi idealne miejsce do testowania zarówno rowerów MTB, jak i rowerów szosowych w naturalnych warunkach.  

Priorytetem marki Superior jest ciągły rozwój, dlatego nieustannie dąży do tworzenia nowych rowerów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Tworzenie doskonałych rowerów nie jest możliwe bez pasji, co potwierdza zespół Superior, składający się z ludzi, którzy od początku swojej kariery traktują kolarstwo nie tylko jako hobby, ale jako styl życia. 

Superior jako pionierska marka, wprowadziła 29-calowe koła w swoich rowerach górskich. Firma nie obawia się pójścia pod prąd, jeśli przekonana jest o korzyściach takiego działania dla jakości swoich produktów. 

Firma Superior wyprzedziła konkurencję, ponieważ jako pierwsza marka rowerowa wprowadziła szybkie rowery szutrowe. Od momentu wprowadzenia na rynek, ramy X-ROAD szybko stały się jednym z najpopularniejszych produktów firmy, co stanowi dla marki powód do dumy. 

Rozwiń opis Zwiń opis