Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

THORN FIT

Thorn Fit to polska marka specjalizująca się w produkcji specjalistycznego sprzętu i akcesoriów do treningów funkcjonalnych, kondycyjnych, fitness oraz siłowych. Na przestrzeni lat firma odniosła duży sukces i stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów sprzętu treningowego. Produkty od Thorn Fit często można spotkać na profesjonalnych siłowniach, zarówno tych sieciowych, jak i prywatnych. Celem Thorn Fit jest produkowanie takich sprzętów, z którymi możliwe staje się podnoszenie swoich kompetencji i doskonalenie umiejętności sportowych. 
 
Wszystkie produkty sygnowane marką Thorn Fit powstają z dbałością o każdy szczegół oraz spełniają kryteria funkcjonalności i jakości. Co więcej, wszystkie produkowane przez nich sprzęty i akcesoria charakteryzują się unikalnym designem. Są eleganckie i klasyczne, dlatego odpowiadają wymaganiom wielu użytkowników. 
 
Marka współpracuje z profesjonalnymi trenerami personalnymi, rehabilitantami, a także z klubami fitness i crossfit boxami. Dzięki temu firma nieustannie się rozwija i cały czas udoskonala swoje produkty o coraz nowocześniejsze i wydajniejsze rozwiązania technologiczne. Thorn Fit wspiera także lokalnych zawodników, którzy odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej oraz uczestniczy w sportowych targach i innych wydarzeniach sportowych. 
 
Thorn Fit od wielu lat promuje zdrowy styl życia i dzieli się ze światem swoimi funkcjonalnymi produktami, wśród których znajdują się m.in. gryfy, hantle, piłki, kettlebells, maty do ćwiczeń, a także specjalistyczna odzież sportowa

Rozwiń opis Zwiń opis