Weekend darmowej dostawy!

Darmowa dostawa nie obejmuje dostawy za pobraniem.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

TORPOL

Torpol to firma, która specjalizuje się w produkcji jakościowych akcesoriów jeździeckich. Marka na przestrzeni lat nieustannie rozszerzała swoją ofertę, opracowywała nowe produkty oraz udoskonalała te już powstałe. Takim sposobem firma umocniła swoją pozycję na rynku i stała się jednym z liderów w branży jeździeckiej. Zespół marki tworzą specjaliści z dziedziny projektowania i produkcji, którzy są jednocześnie prawdziwymi miłośnikami jazdy konnej. Dzięki temu mogą oni przełożyć swoje praktyczne doświadczenie bezpośrednio na procesy produkcyjne. 
 
Firma opracowuje autorskie rozwiązania technologiczne, które stosuje w wytwarzanych przez siebie akcesoriach. Są to między innymi: materiał Magnetic Field Therapy™, chroniący konia przed urazami oraz przyspieszający systemy regeneracyjne, oddychająca tkanina Evolon® o właściwościach odprowadzających wilgoć, termoregulacyjna i bakteriostatyczna wełna Nelson™ oraz odporna na promieniowanie UV i wytrzymała tkanina B-NEV™, która jest dodatkowo niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości.  
 
Wszystkie akcesoria od producenta Torpol charakteryzują się także unikalnym designem, dlatego spełniają wymagania jakościowe i funkcjonalne oraz zaspokajają potrzeby estetyczne każdego użytkownika. Szeroka oferta firmy Torpol jest skierowana zarówno do początkujących jeźdźców, jak i zaawansowanych dżokejów. 

Rozwiń opis Zwiń opis