Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

TUSA

TUSA

Tusa to działająca na rynku od 1952 roku japońska marka, która jest jednym ze światowych liderów w produkcji specjalistycznych akcesoriów do nurkowania, takich jak maski, fajki, płetwy oraz buty neoprenowe. Opracowywanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych to dla producenta Tusa podstawa działalności. Dzięki temu firma bardzo się rozwinęła, a produkty sygnowane jej znakiem można znaleźć na wielu zagranicznych rynkach. Swoje oddziały produkcyjne marka ulokowała m.in. w Niemczech, USA, Holandii i Australii. 
 
Na przestrzeni lat Tusa wypracowała własne systemy produkcyjne, dzięki czemu odniosła wysokiej rangi sukces, stając się światowym producentem sprzętu dedykowanego nurkom. Przełomowym momentem dla firmy było wypuszczenie do sprzedaży maski do nurkowania wykonanej przy użyciu silikonu chirurgicznego. Równocześnie marka skupiała się na opracowywaniu specjalistycznej linii produktów dedykowanej kobietom, w której zastosowano biały silikon.  

Wszystkie produkty od Tusa charakteryzują się najwyższym jakością, trwałością oraz są wykonane z dbałością o szczegóły. Każdy produkt przed wypuszczeniem na rynek przechodzi przez testy, które dokładnie sprawdzają jego właściwości oraz weryfikują bezpieczeństwo użytkowania. Marka została także odznaczona certyfikatem ISO 9001, który potwierdza zachowanie norm etycznych produkcji. Firma wykorzystuje w swoich akcesoriach innowacyjne technologie, jak Freedom, odpowiadająca za doskonałe dopasowanie maski do twarzy nurka, ForcElast stosowana w płetwach w celu zwiększenia ich wydajności oraz Tri-Mix, czyli ramka maski, która poprawia jej wytrzymałość. 

Rozwiń opis Zwiń opis