Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Volcom

Volcom

Nowatorska marka Volcom powstała w 1991 roku. Jej założyciele - Richard Woolcott i Tucker Hall to prawdziwi pasjonaci sportu, którzy opowiadali się przeciwko działalności wielkich korporacji oraz walczyli z systemem, skandując rewolucyjne hasło “Youth Against Establishment”.  

Volcom obecnie zajmuje się produkcją odzieży sportowej do skateboardingu, surfingu i snowboardingu. Wszystkie produkty marki są utrzymane w pierwotnym, punkrockowym stylu, co nadaje im walorów estetycznych. Marka jest ściśle związana ze sztuką i nieustannie wspiera organizacje artystyczne oraz scenę muzyczną.  

Najważniejszą kwestią dla Volcom jest jednak jakość wykonania ich produktów. Marka stawia na wykorzystywanie w procesie produkcji nowoczesnych technologii (Face-Tech™ 2, Zip – Tech®, Gore – Tex ®) oraz wysokiej klasy materiałów, które podnoszą funkcjonalność odzieży. Produkty od Volcom to połączenie najlepszych właściwości ubrań z unikalnym, charakterystycznym dla marki designem, który przyciąga uwagę konsumentów. 

Pierwszym sportowym zawodnikiem, z jakim marka podjęła się współpracy, był Chet Thomas, a w późniejszych latach do zespołu Volcom dołączyli także: Shaun White, Ryan Sheckler, Bruce Irons oraz Geoff Rowley. Sportowcy występując w odzieży sygnowanej Volcano, znacznie przyczynili się do rozpromowania marki oraz zwiększenia jej popularności na całym świecie.  

Rozwiń opis Zwiń opis