• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

WaterRower

Produkty: 7

Zobacz jako
WaterRower

WaterRower to jeden z najbardziej docenianych producentów wioślarzy treningowych na rynku sportowym. Marka opracowała innowacyjny system regulacji polegający na wbudowaniu zbiornika wodnego, który wytwarza opór i pozwala na swobodne dostosowanie do indywidualnych wymagań. To właśnie opracowanie tej technologii przyniosło firmie WaterRower największy rozgłos w świecie sportu. Pierwszy wioślarz wodny został zaprojektowany już w 1988 roku przez Johna Duke’a. 

Obecnie marka jest jednym z czołowych firm produkujących innowacyjne wioślarze treningowe, a z jej produktów korzystają na całym świecie tysiące zadowolonych użytkowników, zarówno początkujących amatorów aktywności fizycznej, jak i zaawansowanych, zawodowych sportowców.  

WaterRower produkuje swoje sprzęty przy użyciu wysokogatunkowej stali oraz drewna, dzięki czemu oprócz solidnego wykonania wszystkie produkty są eleganckie i estetyczne. Część sprzętów marki jest także kompatybilna ze smartfonem, co nadaje im innowacyjnego charakteru. Produkty WaterRower są certyfikowane, a sama firma otrzymała nagrodę PulsX za utrzymywanie wyjątkowego designu swoich sprzętów. 

Rozwiń opis Zwiń opis