Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

WaterRower

WaterRower

WaterRower to jeden z najbardziej docenianych producentów wioślarzy treningowych na rynku sportowym. Marka opracowała innowacyjny system regulacji polegający na wbudowaniu zbiornika wodnego, który wytwarza opór i pozwala na swobodne dostosowanie do indywidualnych wymagań. To właśnie opracowanie tej technologii przyniosło firmie WaterRower największy rozgłos w świecie sportu. Pierwszy wioślarz wodny został zaprojektowany już w 1988 roku przez Johna Duke’a. 

Obecnie marka jest jednym z czołowych firm produkujących innowacyjne wioślarze treningowe, a z jej produktów korzystają na całym świecie tysiące zadowolonych użytkowników, zarówno początkujących amatorów aktywności fizycznej, jak i zaawansowanych, zawodowych sportowców.  

WaterRower produkuje swoje sprzęty przy użyciu wysokogatunkowej stali oraz drewna, dzięki czemu oprócz solidnego wykonania wszystkie produkty są eleganckie i estetyczne. Część sprzętów marki jest także kompatybilna ze smartfonem, co nadaje im innowacyjnego charakteru. Produkty WaterRower są certyfikowane, a sama firma otrzymała nagrodę PulsX za utrzymywanie wyjątkowego designu swoich sprzętów. 

Rozwiń opis Zwiń opis