Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Yakimasport

Yakimasport to polska marka, której misją jest promocja zdrowego trybu życia i wsparcie w rozwoju sportowych predyspozycji. Jako producent profesjonalnego sprzętu sportowego, firma dostarcza wyposażenie do treningu motorycznego i siłowego, sprzęt bokserski, a także bramki piłkarskie. 

Od momentu powstania, Yakimasport koncentruje się na tworzeniu produktów najwyższej jakości, które spełniają potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Wszystkie produkty marki są wynikiem połączenia doświadczenia, wiedzy technicznej i pasji do sportu. 

Od 2017 roku, sprzęt Yakimasport zyskał dodatkowe uznanie na arenie międzynarodowej, kiedy to pierwsza reprezentacja Polski w piłce nożnej zaczęła trenować z wykorzystaniem trenażerów tej marki. Jest to dowód na to, że Yakimasport to marka godna zaufania zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze sportem. 

Wybierając Yakimasport, wybierasz polską jakość i zaangażowanie w promowanie zdrowego stylu życia i sportowych predyspozycji. To marka dla wszystkich, którzy cenią profesjonalizm, innowacyjność i nieustanne dążenie do doskonalenia. 

Rozwiń opis Zwiń opis