Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Skafander do nurkowania damski Cressi Fast Monopiece 3 mm

Kod #2000026030

Brak opinii

Cressi
Rozmiar Rozmiary
Wybierz opcję...

Wybierz opcję

Rozmiary
    669,99 zł
    Od 569,99 zł
    Zapłać za 30 dniZapłać za 30 dni Więcej
    • Obliczamy dla Ciebie czas dostawy Więcej
    • Produkt dostępny w sklepie Sportano Warszawa Więcej
    • Darmowa dostawa powyżej 199 zł Więcej
    • 30 dni na darmowy zwrot Więcej

    Natychmiastowa wysyłka w 24h prosto do Ciebie

    Więcej o wysyłce

    Skafander do nurkowania Cressi Fast Monopiece 3 mm wykonany z trwałego, podwójnie wykładanego neoprenu o grubości 3 mm, zapewnia optymalne zatrzymanie ciepła, wyjątkową elastyczność dzięki wstępnie ukształtowanym nogawkom.

    Przeglądaj podobne produkty:

    Parametry

    Model/kod produktu Fast Monopiece 3 mm LR109301
    Kolor wiodący Granatowy
    Marka Cressi
    Kraj pochodzenia marki Włochy
    Płeć Kobieta
    Sezon Całoroczne
    Sport Nurkowanie
    Grubość pianki 3 mm
    Długość rękawa Długi
    Długość nogawki Długie
    Rodzaj zapięcia Back-Zip
    Materiał Neopren
    Technologie YKK® Tatex®
    Skafander do nurkowania damski Cressi Fast Monopiece 3 mm 2

    Rozmiary

    Poniżej znajdziesz informacje, które pomogą Ci wybrać odpowiedni rozmiar przy zakupie damskiego skafandra do nurkowania marki Cressi. Potrzebna będzie Ci jedynie miarka krawiecka.

    RozmiarXSSMLXL
    Wzrost (cm)157-162162-167167-172172-177177-182
    Waga (kg)47-5253-5859-6464-7070-80
    Obwód klatki piersiowej (cm)77-8282-8787-9292-9797-102
    Obwód w biodrach (cm)83-8787-9191-9595-9999-103
    Obwód talii (cm)55-6160-6564-6968-7372-77
    Rozmiar stopy EU37-3938-4039-4140-4241-43

    Opis produktu

    Zaawansowany skafander do nurkowania Cressi Fast Monopiece 3 mm, stworzony z podwójnie wykładanego neoprenu, jest esencją jakości i innowacji. Wykorzystując system zatrzymywania wody, gwarantuje użytkownikowi bezpieczeństwo i komfort, podczas gdy niezawodność i trwałość materiałów gwarantują zadowolenie najbardziej wymagających użytkowników.

    Wykonany z trwałego, podwójnie wykładanego neoprenu o grubości 3 mm doskonale przylega do ciała na każdej głębokości, zapewniając optymalne zatrzymanie ciepła i komfort użytkownika. Wstępnie ukształtowane nogawki nie tylko zwiększają elastyczność, ale także ułatwiają poruszanie się pod wodą.

    W porównaniu do tradycyjnych modeli, ten skafander posiada szerszą klapę i przedłużony obszar szyi, który skutecznie zapobiega wnikaniu wody, nawet gdy głowa jest pochylona. Szczególną uwagę należy zwrócić na anatomiczny krój w okolicy szyi, który gwarantuje maksymalny komfort oraz zapobiega powstawaniu otarć.

    Skafander do nurkowania damski Cressi Fast Monopiece 3 mm

    Atuty

    Elastyczność
    Aby zapewnić Ci maksymalny komfort podczas odkrywania tajemnic podwodnego świata, konstrukcja tego modelu oraz użyte materiały gwarantują dobrą elastyczność. Dzięki temu Twoje ruchy nie będą skrępowane, pianka będzie dobrze przylegać, potęgując tym samym uczucie ciepła.
    Pianka o grubości 3 mm
    W zależności od tego, o jakiej porze roku nurkujesz, powinieneś wybrać piankę o odpowiedniej grubości. Ten model zapewni Ci komfort termiczny w niezbyt ciepłych wodach o temperaturze mieszczącej się w zakresie od 12 do 17°C.
    Zamek na plecach
    Jeśli do nurkowania częściej wybierasz ciepłe wody, a temperatura powietrza jest optymalna, ten model pianki może być dla Ciebie wystarczający. Umieszczony na plecach długi zamek mniej chroni przed wodą, za to bardzo ułatwia i przyspiesza zakładanie, jak i ściąganie pianki.
    Wytrzymałość
    Ten model pianki został wzmocniony w newralgicznych miejscach, najbardziej narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Materiały, zastosowane technologie oraz przemyślana konstrukcja sprawia, że pianka przetrwa niejedno zejście pod wodę i trudne warunki tam panujące.
    Dopasowanie
    Dobrze dopasowana pianka to gwarancja tego, że woda nie będzie miała jak przedostawać się do jej wnętrza. Konstrukcja tego modelu oraz użyte materiały sprawiają, że dobrze przylega do ciała, lepiej więc chroni przed zimnem.
    Skafander do nurkowania damski Cressi Fast Monopiece 3 mm

    Zamek błyskawiczny

    Wyposażony jest również w zamek błyskawiczny YKK z podszewką, suwakiem i systemem zatrzymywania wody, co daje dodatkową ochronę przed przeciekaniem.

    Skafander do nurkowania damski Cressi Fast Monopiece 3 mm

    Ochrona przed wodą

    Ten model posiada niezawodny system zatrzymywania wody oraz wodoszczelne uszczelki na nadgarstkach i kostkach.

    Skafander do nurkowania damski Cressi Fast Monopiece 3 mm

    Wzmocnienia

    Obszary kolan i ramion są wyposażone w elastyczne wzmocnienia Tatex, które są odporne na zużycie, nie ograniczają elastyczności i ułatwiają pozycjonowanie skafandra.

    Technologie

    YKK®
    Oznaczenie niezawodnych suwaków japońskiej marki YKK®, wykorzystywanych w wysokiej klasy odzieży i akcesoriach sportowych.
    Tatex®
    Wytrzymały i elastyczny materiał używany do ochrony kolan czy łokci m.in. w piankach do pływania. Nie ogranicza ruchomości stawu i chroni piankę przed przetarciami.

    Opinie

    Możliwość wystawiania opinii poprzedza zakup za pośrednictwem Sportano.pl. Wszystkie opinie są weryfikowane pod kątem ich autentyczności.
    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!

    Wystaw opinię

    Skafander do nurkowania damski Cressi Fast Monopiece 3 mm

    Skafander do nurkowania damski Cressi Fast Monopiece 3 mm

    Ogólna ocena
    Podaj numer zamówienia, w ramach którego zakupiłeś ten produkt w Sportano.

    Kup razem z

    Kup razem z

    Buty neoprenowe Cressi Minorca Shorty 3 mm black
    189,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • 36-37 EU 189,99 zł
    • 38-39 EU 189,99 zł
    • 40-41 EU 189,99 zł
    • 42-43 EU 189,99 zł
    • 44-45 EU 189,99 zł
    • 46-47 EU 189,99 zł
    Rękawice neoprenowe NeilPryde Neo Seamless 1.5 mm
    369,99 zł
    219,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • XS 369,99 zł 219,99 zł
    • S 369,99 zł 219,99 zł
    • M 369,99 zł 219,99 zł
    • L 369,99 zł 219,99 zł
    • XL Powiadom mnie
    • XXL 369,99 zł 219,99 zł
    Skarpety neoprenowe ZONE3 Neoprene black/red
    199,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • S 199,99 zł
    • M 199,99 zł
    • L 199,99 zł
    • XL 199,99 zł
    Skarpety neoprenowe sailfish Neoprene black
    219,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • L 219,99 zł
    Buty neoprenowe Cressi Minorca Shorty 3 mm black
    189,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • 36-37 EU 189,99 zł
    • 38-39 EU 189,99 zł
    • 40-41 EU 189,99 zł
    • 42-43 EU 189,99 zł
    • 44-45 EU 189,99 zł
    • 46-47 EU 189,99 zł
    -41%
    Rękawice neoprenowe NeilPryde Neo Seamless 1.5 mm
    369,99 zł
    219,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • XS 369,99 zł 219,99 zł
    • S 369,99 zł 219,99 zł
    • M 369,99 zł 219,99 zł
    • L 369,99 zł 219,99 zł
    • XL Powiadom mnie
    • XXL 369,99 zł 219,99 zł
    Skarpety neoprenowe ZONE3 Neoprene black/red
    199,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • S 199,99 zł
    • M 199,99 zł
    • L 199,99 zł
    • XL 199,99 zł
    Skarpety neoprenowe sailfish Neoprene black
    219,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • L 219,99 zł