Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Pianka do pływania dziecięca Quiksilver 4/3 Prologue BZ insignia/high risk

Kod #2000018042

Brak opinii

Quiksilver
Rozmiar Rozmiary
Wybierz opcję...

Wybierz opcję

Rozmiary
    Oszczędzasz 165,00 zł 549,99 zł
    384,99 zł
    Zapłać za 30 dniZapłać za 30 dni Więcej
    • Obliczamy dla Ciebie czas dostawy Więcej
    • Produkt dostępny w sklepie Sportano Warszawa Więcej
    • Darmowa dostawa powyżej 199 zł Więcej
    • 30 dni na darmowy zwrot Więcej

    Natychmiastowa wysyłka w 24h prosto do Ciebie

    Więcej o wysyłce

    Pianka do pływania dziecięca Quiksilver Prologue 4/3 mm z klejonymi szwami, wykorzystująca neopren FreeMax i StretchFlight to połączenie innowacyjnej technologii i dbałości o środowisko.

    Przeglądaj podobne produkty:

    Parametry

    Model/kod produktu Prologue 4/3 mm EQBW103075
    Kolor wiodący Granatowy
    Marka Quiksilver
    Kraj pochodzenia marki Australia
    Płeć Chłopiec
    Sezon Całoroczne
    Sport Sporty wodne
    Temperatura użytkowa 8° - 11°
    Grubość pianki 4/3 mm
    Długość rękawa Długi
    Długość nogawki Długie
    Rodzaj zapięcia Back-Zip
    Przyjazność środowisku Bluesign®
    Materiał Elastan, Nylon
    Pianka do pływania dziecięca Quiksilver 4/3 Prologue BZ insignia/high risk 2

    Rozmiary

    Poniżej znajdziesz informacje, które pomogą Ci wybrać odpowiedni rozmiar przy zakupie dziecięcej pianek marki Quiksilver. Potrzebna będzie Ci jedynie miarka krawiecka.

    Rozmiar6810121416
    Obwód talii (cm)53,3-58,455,9-6159,7-64,863,5-68,667,3-72,571,1-76,2
    Waga (kg)27,2-31,731,7-36,336,3-40,840,8-45,545,5-5050-54,5
    Obwód klatki piersiowej (cm)62,2-67,366-71,169,9-74,973,7-78,777,5-82,681,3-86,4
    Wzrost (cm)125-132132-141140-148148-155155-163163-170
    Obwód w biodrach (cm)64,8-69,968,6-73,772,4-77,576,2-81,378,7-83,881,3-86,4
    Długość nogawki (cm)46,9-5250,8-55,854,6-59,658,4-63,562,2-67,364,7-69,8

    Opis produktu

    Woda jest miejscem, gdzie dzieci mogą czerpać niekończącą się radość i przyjemność. Aby zapewnić im maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas zabawy na wodzie, niezwykle istotne jest wyposażenie ich w odpowiednią odzież ochronną. Pianka do pływania Quiksilver Fullsuit Prologue 4/3 mm to doskonałe rozwiązanie dla chłopców w wieku 8-16 lat. 

    Na początek warto zwrócić uwagę na skład produktu. Ta pianka została wykonana z neoprenu FreeMax i StretchFlight, co zapewnia nie tylko doskonałą wydajność i trwałość, ale również gwarantuje wyjątkowe ciepło i komfort, nie tracąc jednocześnie swojej elastyczności. Dzięki zastosowaniu tych nowoczesnych materiałów dzieci będą czuć się swobodnie i wygodnie podczas zabawy w wodzie, a także będą odpowiednio chronione przed chłodem.


    Otwory drenażowe zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza i możliwość odprowadzania nadmiaru wody spod pianki, zapewniając jeszcze większy komfort podczas użytkowania. Pianka jest sklejana nietoksycznymi klejami Aqua Alpha na bazie wody, co jest kolejnym argumentem za jej ekologicznym charakterem. Kombinezon jest idealny do codziennych sesji i najlepiej sprawdzi się w sugerowanej temperaturze wody 8°C-11°. 

    Pianka do pływania dziecięca Quiksilver 4/3 Prologue BZ insignia/high risk

    Atuty

    Pianka o grubości 4/3 mm
    W tym modelu zastosowano neopren o zmiennej grubości, wynoszącej 3 i 4 mm. Na torsie znajduje się grubszy materiał, aby chronić tę partię najbardziej narażoną na wychłodzenie. Pianka zapewni komfort w wodach o temperaturze wynoszącej 8-11° C.
    Elastyczność
    Wykorzystany do produkcji materiał neoprenowy oraz zastosowane technologie sprawiają, że ten model pianki jest bardzo elastyczny. Dzięki temu dobrze leży, dopasowując się do ciała i zapewnia swobodę ruchów.
    Zamek na plecach
    Jeśli zależy Ci na tym, aby zakładanie pianki odbywało się łatwo i szybko, jest to odpowiedni model dla ciebie. Umieszczenie długiego zamka na plecach znacznie ułatwia wejście w piankę oraz jej zdejmowanie po wyjściu z wody.
    Na wody o temperaturze 8-11°
    Aby wybrać odpowiednią piankę, warto wiedzieć, na jakich wodach najczęściej będziemy jej używać. Ten model pianki gwarantuje komfort cieplny w wodach o temperaturze mieszczącej się w zakresie od 8 do 11°C.
    Wytrzymałość
    Ten model pianki stworzony został z myślą o tym, aby przetrwał najcięższe warunki w trakcie szaleństw na wodzie. Jego konstrukcja oraz użyte do produkcji materiały są bardzo trwałe, dzięki czemu pianka posłuży przez długi czas.
    Dopasowanie
    Wybierając piankę do pływania, należy pamiętać o tym, aby była dobrze dobrana do naszej sylwetki. Ten model zapewnia dobre dopasowanie, dzięki czemu zapewnia wygodę podczas używania i spełnia swoją funkcję ochronną przed zimnem.
    Pianka do pływania dziecięca Quiksilver 4/3 Prologue BZ insignia/high risk

    Zamek na plecach

    Pianka posiada tylny zamek błyskawiczny, który ułatwia zakładanie i zdejmowanie. Już po chwili młody miłośnik sportów wodny będzie gotowy, aby ruszać do wody.

    Pianka do pływania dziecięca Quiksilver 4/3 Prologue BZ insignia/high risk

    Dbałość o środowisko

    Ekologiczny neopren posiada certyfikat Bluesign® i został pozyskany z odpadów gumowych. Dodatkowo emisja CO2 na piankę została zmniejszona o 24%, a do łączenia paneli użyto nietoksyczne kleje na bazie wody.

    Pianka do pływania dziecięca Quiksilver 4/3 Prologue BZ insignia/high risk

    Szwy GBS

    Szwy łączone techniką GBS są klejone i szyte w połowie grubości materiału, co zapewnia piance lepszą szczelność i maksymalną elastyczność.

    Technologie

    GBS Seams
    Technologia szycia i klejenia szwów, stosowana m.in. w piankach do pływania. Polega ona na nieprzepuszczaniu igły przez cały materiał, dzięki czemu nie powstają dziurki po igle po jednej ze stron kombinezonu. Minimalizuje to ryzyko przedostawania się wody.
    StretchFlight®
    Ekologiczny neopren wykorzystywany w odzieży do pływania. Materiał jest elastyczny i rozciągliwy w miejscach, które wymagają swobody ruchów oraz trwały tam, gdzie szczególnie potrzeba wzmocnienia.

    Opinie

    Możliwość wystawiania opinii poprzedza zakup za pośrednictwem Sportano.pl. Wszystkie opinie są weryfikowane pod kątem ich autentyczności.
    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!

    Wystaw opinię

    Pianka do pływania dziecięca Quiksilver 4/3 Prologue BZ insignia/high risk

    Pianka do pływania dziecięca Quiksilver 4/3 Prologue BZ insignia/high risk

    Ogólna ocena
    Podaj numer zamówienia, w ramach którego zakupiłeś ten produkt w Sportano.

    Kup razem z

    Kup razem z

    Buty neoprenowe męskie Quiksilver Everyday Sessions 3 mm RD Toe black
    299,99 zł
    254,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • 39 (6 US) 299,99 zł 254,99 zł
    • 40 (7 US) 299,99 zł 254,99 zł
    • 41 (8 US) 299,99 zł 254,99 zł
    • 42 (9 US) 299,99 zł 254,99 zł
    • 43 (10 US) 299,99 zł 254,99 zł
    • 44 (11 US) 299,99 zł 254,99 zł
    • 45 (12 US) 299,99 zł 254,99 zł
    • 46 (13 US) 299,99 zł 254,99 zł
    Rękawice neoprenowe dziecięce Rip Curl Dawn Patrol 2 mm black
    169,99 zł
    152,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • 6 Powiadom mnie
    • 8 169,99 zł 152,99 zł
    • 10 169,99 zł 152,99 zł
    • 12 169,99 zł 152,99 zł
    • 14 169,99 zł 152,99 zł
    • 16 169,99 zł 152,99 zł
    Koszulka do pływania dziecięca Quiksilver All Time B Sfsh white
    119,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • M/12 119,99 zł
    • L/14 119,99 zł
    • XL/16 119,99 zł
    Kapelusz dziecięcy Quiksilver Legendary B navy blazer
    119,99 zł
    69,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • OS 119,99 zł 69,99 zł
    -15%
    Buty neoprenowe męskie Quiksilver Everyday Sessions 3 mm RD Toe black
    299,99 zł
    254,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • 39 (6 US) 299,99 zł 254,99 zł
    • 40 (7 US) 299,99 zł 254,99 zł
    • 41 (8 US) 299,99 zł 254,99 zł
    • 42 (9 US) 299,99 zł 254,99 zł
    • 43 (10 US) 299,99 zł 254,99 zł
    • 44 (11 US) 299,99 zł 254,99 zł
    • 45 (12 US) 299,99 zł 254,99 zł
    • 46 (13 US) 299,99 zł 254,99 zł
    -10%
    Rękawice neoprenowe dziecięce Rip Curl Dawn Patrol 2 mm black
    169,99 zł
    152,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • 6 Powiadom mnie
    • 8 169,99 zł 152,99 zł
    • 10 169,99 zł 152,99 zł
    • 12 169,99 zł 152,99 zł
    • 14 169,99 zł 152,99 zł
    • 16 169,99 zł 152,99 zł
    Koszulka do pływania dziecięca Quiksilver All Time B Sfsh white
    119,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • M/12 119,99 zł
    • L/14 119,99 zł
    • XL/16 119,99 zł
    -42%
    Kapelusz dziecięcy Quiksilver Legendary B navy blazer
    119,99 zł
    69,99 zł
    Wybierz opcję...

    Wybierz opcję

    • OS 119,99 zł 69,99 zł