Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Hula hop

Hula-hop w ofercie sklepu Sportano: kręć dla lepszej kondycji i sylwetki! 

Kategoria Hula-hopy na Sportano to sprzęt wysokiej jakości, z którym praca nad lepszą kondycją, wyglądem oraz samopoczuciem będzie przebiegała sprawnie i efektywnie. Koła do ćwiczeń zebrane w ofercie sklepu sportowego to produkty czołowych marek na rynku sprzętu i akcesoriów do treningu, dzięki czemu masz gwarancję wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa.  

Hula-hop – zalety i efekty ćwiczeń 

Szczupła talia, biodra i uda, płaski brzuch, wymodelowane pośladki oraz elastyczniejsza skóra to niewątpliwe zalety ćwiczeń z hula-hop. Do worka korzyści z systematycznego kręcenia obręczą należy też wrzucić: poprawę kondycji i samopoczucia, wzmocnienie mięśni brzucha (dobra alternatywa dla wszelkiego rodzaju „brzuszków”), a co za tym idzie - lepsza postawa ciała oraz przyspieszony metabolizm. Co ważne, hula-hop nie ogranicza Cię, jeśli chodzi o czas czy miejsce – równie dobrze możesz ćwiczyć w trakcie oglądania ulubionego serialu czy na świeżym powietrzu w parku. 

Klasyczne, z wypustkami czy z obciążeniem – jakie hula-hop wybrać?  

Kupując hula-hop w pierwszej kolejności zadbaj o odpowiedni rozmiar koła. Prawidłowo dobrana obręcz powinna sięgać od podłoża do wysokości pępka i ważyć ok.1,5-2 kg. Zbyt ciężkie i za szerokie/wąskie koło może utrudniać ćwiczenia i zniechęcić do regularności. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z hula-hop, zainwestuj w gładkie i lekkie hula-hop o większej średnicy. Masz już doświadczenie z obręczą i zależy Ci na podniesieniu trudności oraz większej precyzji ruchów? Wypróbuj cięższe hula-hop z mniejszą średnicą i dodatkowymi wypustkami masującymi. 

Klasyczne hula-hop 

Tradycyjna, prosta obręcz jest lekka, a przez to idealnie sprawdzi się w zabawach całą rodziną, jak i w celach rekreacyjnych. Sięgnij po klasyczne hula-hop, jeśli nigdy wcześniej nie ćwiczyłaś z tym przyrządem lub gdy dopiero zaczynasz pracować nad poprawą kondycji i wyglądu swojego ciała. 

Hula-hop masujące bez wypustek 

Ta obręcz jest cięższa od klasycznego przez co mocniej angażuje ciało do pracy, a za tym idzie – przynosi szybsze efekty. Hula-hop masujące bez wypustek sprawdzi się na początku przygody z tą formą aktywności fizycznej. 

Hula-hop z wypustkami 

Specjalne wypustki (kulki) masują ciało podczas ćwiczeń poprawiając krążenia oraz pobudzając mięśnie do większej pracy, co przekłada się na szybsze i lepsze efekty z systematycznego kręcenia. Hula-hop z wypustkami dobrze sprawdza się w minimalizowaniu cellulitu. Najczęściej jest ono składane (części spina się i odpina według potrzeb), przez co zajmuje niewiele miejsca i łatwo je przewozić. Pamiętaj, że hula-hop z wypustkami może powodować siniaki. 

Hula-hop masujące z magnesami 

Ten model obręczy zamiast kulek wyposażony jest w magnetyczne wypustki wywierające nacisk na mięśnie, dzięki czemu zwiększa się efektywność masażu. 
 
Wybieraj hula-hop od znanych i sprawdzonych marek, aby mieć pewność, że produkt odznacza się wysoką jakością i jest bezpieczny. Na Sportano znajdziesz obręcze od m.in.: HMS czy inSPORTline z solidnych i wytrzymałych materiałów dla osób o różnym stopniu zaawansowania. 

Rozwiń opis Zwiń opis