Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

asics indoor shoes

Doświadczaj więcej podczas gry w butach marki ASICS

Wybierz najlepsze dla siebie buty marki ASICS zaprojektowane z myślą o dostarczeniu niezapomnianych wrażeń podczas ulubionej aktywności. Poczuj niezawodną przyczepność na boisku, korcie czy na bieżni i wejdź na wyższy wymiar sportu!


WYŻEJ

Dla graczy preferujących grę w pionie, którzy potrzebują dużo amortyzacji, by skakac wyżej.

MOCNIEJ

Dla zawodników grających nisko na nogach, wymagających dodatkowej stabilizacji przy gwałtownych ruchach skrętnych.

SZYBCIEJ

Dla osób, które szybko poruszają się po parkiecie, wymagając lekkosci i elastyczności.

Firma ASICS jest jedyną marką, która projektuje i rozwija obuwie, zwracając uwagę na style gry na parkiecie. Zrozumienie, jakim typem gracza jesteś, pomoże Ci wybrać odpowiednie buty do sportów halowych, które poprawią komfort Twojej gry i pomogą Ci unikać kontuzji.


Buty do siatkówki

Zyskaj nowe doświadczenie gry w siatkówkę z butami marki ASICS. Innowacyjne technologie, wykorzystywane w butach do siatkówki ASICS zapewnią każdemu użytkownikowi maksymalną amortyzację i wsparcie stopy oraz idealną przyczepność do podłoża. Zapunktuj na boisku z butami do siatkówki marki ASICS!

Buty do sportów rakietowych

Przyczepność, amortyzacja, szybkość – to wszystko znajdziesz w butach do sportów rakietowych ASICS! Buty ASICS gwarantują wsparcie stopy, minimalizując ryzyko wystąpienia kontuzji na korcie, dzięki zaawansowanym technologiom. Dobierz buty do indywidualnego stylu gry i osiągaj jak najlepsze wyniki.

Buty do piłki ręcznej

Buty do piłki ręcznej ASICS zostały zaprojektowane z myślą o dynamicznych przejściach podczas gry. Obuwie zapewnia komfort, stabilność i amortyzację stopy, a także umożliwia kontrolę ruchu śródstopia w każdej akcji. Żelowe materiały oraz autorskie technologie wpływają na bezpieczeństwo i dynamikę gry w piłkę ręczną.Odkryj pełną kolekcję butów ASICS!


Specyfikacja rakiety


Dla mnie dziś ważniejsze jest, aby mieć odrobinę więcej mocy

Rafael Nadal


WIĘKSZA PEWNOŚĆ JAZDY

Zarówno w modelach Shape, jak i SuperShape zastosowano sprawdzoną geometrię ERA 3.0. To nasze charakterystyczne połączenie reaktywnej konstrukcji, rockera i specyficznego taliowanie zapewniające stabilną patformę inspirującą do przekraczania granic. 
Każdy model SuperShape ma unikalny design dziobów, co ułatwia inicjację skrętu w każdym terenie. Wszystkie narty z linii oferują technologię ERA 3.0S, czyli sportową wersję naszej sprawdzonej geometrii. Rocker na dziobach i konstrukcja LYT Tech modeli Shape sprawiają z kolei, że skręcanie jest banalnie proste - dzieje się niemal samoistnie!


POZNAJ CAŁĄ RODZINĘ

Lubisz spokojną jazdę czy wolisz iść na całość? Rozwijasz umiejętności czy szlifujesz techniczne detale? Wolisz zmrożony sztruks czy wiosenny firn? Niebieskie czy czarne trasy? Niezależnie od preferencji i poziomu zaawansowania poniżej znajdziesz zaawansowane narty stworzone dla Ciebie.

NARTY SHAPE

Każdy szczegół nart Shape został opracowany po to, aby ułatwić jazdę. W zasadzie nie musisz nawet myśleć — narty już inicjują kolejny skręt. Tylko kiedy niczym się nie martwisz, możesz w pełni cieszyć się nowymi doświadczeniami.

KASKI I GOGLE HEAD

ZIMOWA ODZIEŻ HEAD