Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Deski surfingowe elektryczne

Elektryczne deski surfingowe – wybierz idealną deskę w sklepie Sportano 

Uwielbiasz pływanie i sprawia Ci to ogromną radość? Uprawiasz sporty wodne jak surfing? Jeśli tak, warto, abyś zapoznał się z ofertą elektrycznych desek surfingowych. To doskonały sprzęt do pływania, dający wrażenie lewitowania nad wodą, a jednocześnie nie wymaga tyle energii co klasyczne pływanie na desce. Obecnie producenci stawiają na nowoczesne rozwiązania i technologie, które mają zapewnić wygodę oraz jednocześnie frajdę podczas aktywności. W kategorii Deski surfingowe elektryczne w sklepie sportowym Sportano znajdziesz wysokiej jakości modele od sprawdzonych producentów jak Radinn. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiednią deskę, dopasowaną do Twoich potrzeb.  

Surfingowe deski elektryczne i ich przewagi nad klasyczną deską surfingową 

Deska surfingowa z napędem elektrycznym wyposażona jest w specjalne skrzydło oraz napęd, który połączony jest z akumulatorem. Napęd elektryczny ma za zadanie unosić deskę na powierzchni wody, dzięki czemu cały zestaw daje minimalny opór, sprawiając wrażenie lewitowania nad wodą. Duży zasięg i czas pracy baterii pozwala na długie pływanie.  

Sama deska elektryczna nie wymaga od nas większej pracy, a przynajmniej nie tak dużej w porównaniu do klasycznej deski surfingowej. Zapewnia komfort i doskonałe osiągi, a jednocześnie jest wygodna w użytkowaniu. Osoby, które nigdy nie miały do czynienia z surfingiem, mogą mieć na początku problemy z opanowaniem deski, ale kilka lekcji z instruktorem i odpowiedni trening pozwoli na zapoznanie się z działaniem całego zestawu.  

Koszty i wybór elektrycznej deski surfingowej 

Przede wszystkim podczas wyboru odpowiedniej deski surfingowej elektrycznej należy zwrócić uwagę na napęd, a dokładnie kompatybilność z silnikami oraz prędkość, z jaką sprzęt może się poruszać. Następnie sprawdź czas pracy i żywotność baterii, aby dobrać model z odpowiednim czasem pracy na jednym ładowaniu. Większość desek oferuje możliwość rozpędzenia się do około 60 km/h, a czas pracy na jednym ładowaniu wynosi do 45-50 minut. Jednak niektóre modele posiadają możliwość szybkiego ładowania, co pozwala po około 2 godzinach ponownie korzystać z deski.  

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i technologii jak Limited Hull Technology (LTD), która często występuje w deskach Radinn, pozwala na wytrzymałość i odpowiednie właściwości jezdne deski. Wówczas sprzęt składa się z włókna szklanego i węglowego dla zachowania odpowiedniej wagi. Umieszczone finy w desce zapewniają kontrolę podczas przenoszenia środka ciężkości.  

Elektryczna deska surfingowa cena – z pewnością zastanawiasz się, jaki jest koszt tego rodzaju sprzętu. Podstawowe modele to ceny zaczynające się od około 8000-9000 tysięcy do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Cena uzależniona jest od konkretnego modelu oraz właściwości napędu i baterii.  

Deska surfingowa z napędem elektrycznym – marki, na które warto stawiać 

W asortymencie sklepu sportowego Sportano.pl znajdziesz wysokiej jakości deski surfingowe elektryczne od sprawdzonego producenta, jakim jest Radinn. W ofercie możesz wyposażyć się w deski do pływania o różnych parametrach dotyczących napędu oraz czasu pracy baterii. Wykonane we wspomnianej technologii Limited Hull Technology (LTD), która gwarantuje wytrzymałość produktu i zapewnia optymalną wagę sprzętu. Jeśli nie wiesz, na jaki model się zdecydować, możesz skorzystać z naszej profesjonalnej obsługi klienta.  

Rozwiń opis Zwiń opis