Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

ASSOS

Assos

Powstała w 1976 roku szwajcarska marka Assos specjalizuje się w produkcji profesjonalnych sprzętów, akcesoriów oraz odzieży rowerowej. Sławę przyniósł firmie jej pierwszy produkt, jakim był innowacyjny rower z aerodynamiczną ramą wykonaną przy użyciu włókien karbonowych. To wydarzenie jednak tylko zmotywowało firmę Assos do dalszej pracy oraz pozwoliło jej na uplasowanie się wśród wiodących producentów na rynku sportowym. Niedługo później od zaprezentowania światu pierwszego wynalazku marka zaczęła także projektować techniczną odzież rowerową przy użyciu nowoczesnych materiałów, z czego jest powszechnie znana także dziś. 
 
W ciągu całej swojej działalności marka nieustannie się rozwijała, a swoje produkty zaczęła dystrybuować na wiele zagranicznych rynków, gdzie również osiągnęła sukces na skalę światową. Przełomowym dla rozwoju firmy był 1982 rok, kiedy to najbardziej renomowani sportowcy podczas mistrzostw świata korzystali ze sprzętów oraz odzieży sygnowanej znakiem marki Assos. 
 
W szerokiej ofercie marki znajdują się tylko te produkty, które pomyślnie przeszły przez szereg testów sprawdzających, dzięki czemu wykazują się najwyższym poziomem wykonania oraz niebywałą jakością. Celem, który przyświeca zespołowi marki podczas projektowania spodenek rowerowych, koszulek rowerowych, kurtek oraz innych produktów rowerowych jest tworzenie innowacyjnej technologicznie odzieży sportowej, która będzie idealna nawet dla najbardziej wymagających kolarzy. Ze względu na to marka stosuje w swoich produktach takie nowoczesne systemy jak ZeroPressure Waist, X-Frame, UltraLight Leg Grippers, 3D Waffle oraz KukuPenthouse.  

Rozwiń opis Zwiń opis