• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

BASSO

Produkty: 5

Zobacz jako

Powstała w latach 70. XX wieku wywodząca się z Włoch firma Basso jest jednym z największych na świecie producentów sprzętów oraz akcesoriów rowerowych. Basso to rodzinna marka założona przez trzech braci. Najstarszy z nich – Marino - był mistrzem świata i osiągał satysfakcjonujące wyniki podczas kolarskich wyścigów Grand Tour, natomiast najmłodszy- Alcido –to specjalistyczny mechanik, będący jednocześnie prywatnie pasjonatem jazdy na rowerze. Z żywej miłości do kolarstwa narodziła się rodzinna marka Basso. 
 
Firma od samego początku swojego istnienia stawiała na ciągłe udoskonalanie swoich produktów oraz opracowywanie nowych projektów, które wytyczały na przestrzeni lat standardy w produkcji poszczególnych akcesoriów rowerowych. Marka czerpie swoje materiały tylko od zweryfikowanych dostawców, dzięki czemu wybierając produkty od Basso można mieć pewność, że są one najwyższej możliwej jakości. Już w latach 90. firma zaczęła produkować aluminiowe oraz karbonowe ramy rowerów, które są obecnie wzorem w ich wytwarzaniu. 
 
Producent Basso podczas projektowania zwraca uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół produktu, który ma znaczenie, jeśli chodzi o czerpanie przyjemności i radości z każdej jazdy rowerem. Dodatkowo Basso zwraca uwagę także na kwestie estetyczne, nadając swoim produktom unikalny design będący połączeniem włoskiej elegancji ze sportowymi ideami. 

Rozwiń opis Zwiń opis