Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Bell

Bell to amerykańska firma, która funkcjonuje na rynku sportowym od 1954 roku. Marka specjalizuje się w produkcji innowacyjnych kasków ochronnych dedykowanych głównie kolarzom, ale także motocyklistom i innym sportowcom ekstremalnym. To właśnie Bell był pierwszym producentem integralnego kasku full face, który skutecznie chroni głowę przed uderzeniami.  
 
Na przestrzeni lat firma nieustannie udoskonalała swój flagowy produkt, wskutek czego oprócz wysokiego poziomu amortyzacji i absorpcji wstrząsów kask zaczął zapewniać także właściwości wentylacyjne. Co więcej, marka Bell zaczęła stosować także specjalistyczny system MIPS/FLEX, który dodatkowo dba o bezpieczeństwo głowy przy uderzeniach bocznych. Dzięki ciągłemu rozwojowi i doskonaleniu produktów Bell stała się jednym z najbardziej uznanych producentów w branży rowerowej i motoryzacyjnej. 
 
Dla firmy niezwykle ważna jest użyteczność oraz jakość każdego produkowanego przez nich produktu. Inne aspekty przyjmują wartość drugorzędną. Misją marki jest przede wszystkim skuteczna ochrona każdego użytkownika oraz zaszczepianie pasji do uprawiania sportu w społeczeństwie. 
 
Jedną z najpopularniejszych serii marki Bell jest STAR, czyli kolekcja kasków wykonanych z włókien karbonowych oraz szklanych, zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa oraz amortyzację. 

Rozwiń opis Zwiń opis