Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

CCM

CCM to powstała w 1899 roku w Kanadzie sportowa marka. Choć początkowo firma zajmowała się wytwarzaniem rowerów, to w miarę rozwoju gier hokejowych szybko się przebranżowiła i niedługo później stała się jednym z największych producentów sprzętów do gry w hokeja. Pierwszym produktem od CCM, który na dobre zrewolucjonizował branżę sportową, były łyżwy Automobile Skate. Stały się one niejako wyznacznikiem w projektowaniu takiego rodzaju sprzętów. Oprócz tego marka posiada w swojej ofercie inne akcesoria, takie jak kaski, kije, rękawice, a nawet sznurówki i ochraniacze. Kanadyjski producent CCM jest bardzo znany, a swoje produkty dystrybuuje do dziesiątek krajów na całym świecie.  
 
Na asortyment CCM składają się wyłącznie najwyższe jakościowo sprzęty i akcesoria, które znacznie podnoszą komfort zawodnika w czasie gry oraz są bardzo wytrzymałe. Dzieje się to za pomocą wykorzystywania specjalistycznych materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych, jak Atack Frame, ułatwiający wysokie przekazanie energii na łyżwę oraz SpeedBlade Pro, która pozwala na rozwinięcie dużej prędkości podczas jazdy. Doskonałym rozwiązaniem w łyżworolkach od CCM jest także zastosowanie termoformowalnej konstrukcji, która idealnie dopasowuje się do kształtu stopy użytkownika.  
 
Przed wypuszczeniem na rynek każdy produkt podlega wielu testom sprawdzającym, które mają za zadanie potwierdzić jego jakość. Dzięki temu do sprzedaży trafiają tylko najlepsze pozycje. Na przestrzeni lat marce zaufały tysiące konsumentów, którzy na co dzień korzystają z jej akcesoriów. Szczególnie w branży hokejowej CCM jest jednym z najbardziej uznanych producentów, którzy dostarczają swoje sprzęty najlepszym sportowcom z całego świata.  

Rozwiń opis Zwiń opis