Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

CeramicSpeed

Początki marki CeramicSpeed sięgają 1998 roku, kiedy to Jacob Csizmadia pobija rekord w jeździe na rolkach, korzystając z rolek wyposażonych w łożyska kulkowe. Zaledwie dwa lata później Csizmadia opracowuje pierwsze na świecie ceramiczne łożyska, które zostają wykorzystane jeszcze w tym samym roku przez profesjonalnych kolarzy podczas wyścigu Tour de France. Po tych wydarzeniach Jacob podejmuje decyzję o założeniu marki CeramicSpeed specjalizującej się w produkcji profesjonalnych akcesoriów rowerowych, które bezpośrednio wpływają na jakość oraz efektywność jazdy. 
 
Firma cały czas się rozwija, opracowuje nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz nawiązuje współprace z renomowanymi specjalistami w branży, którzy wspólnie sporządzają nowoczesne systemy. W 2016 roku marka założyła własne laboratorium testowe Friction Facts, w którym przed dopuszczeniem do sprzedaży szczegółowo testowane są wszystkie nowopowstałe produkty. Dzięki temu można mieć pewność, że akcesoria od CeramicSpeed to najwyższa jakość wykonania oraz niezawodność. 
 
Obecnie marka jest jednym z liderów sprzedaży w branży rowerowej, który swoje produkty dystrybuuje na wiele zagranicznych rynków oraz stale wyznacza nowe standardy w produkcji specjalistycznych akcesoriów rowerowych. Mimo dużej popularności CeramicSpeed to firma z tradycją, która swoje główne zakłady produkcyjne mieści w rodzimym kraju - Danii. 

Rozwiń opis Zwiń opis