Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Climbing Technology

Climbing Technology

Climbing Technology to włoska firma, która od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji sprzętu wspinaczkowego. Zespół marki dobrze wie, jak ważne podczas ekstremalnej wspinaczki ważne są kwestie bezpieczeństwa, dlatego od lat projektuje wszystkie swoje akcesoria z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.  

Co więcej, zanim produkty sygnowane marką Climbing Technology trafiają do sprzedaży, przechodzą przez szereg wymaganych testów, które sprawdzają ich jakość oraz wytrzymałość. Wszystkie artykuły posiadają dodatkowo europejskie oraz światowe certyfikaty, dopuszczające je do sprzedaży.  

Marka nieustannie opracowuje i wykorzystuje w swoich produktach innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz nowoczesne tkaniny, które doskonale sprawdzają się nawet podczas ekstremalnych warunków atmosferycznych. Dla firmy niezwykle ważne są także kwestie ekologiczne, dlatego prowadzi ona swoją produkcję zgodnie ze światowymi dyrektywami z zakresu etyki. 

Obecnie Climbing Technology jest jednym z największych producentów sprzętu wspinaczkowego jak czekany, haki, kaski, raki, uprzęże, zaciski oraz inne specjalistyczne i niezbędne podczas pokonywania drogi wspinaczkowej akcesoria. 

Rozwiń opis Zwiń opis