Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

COOLCASC

Coolcasc

Początki szwajcarskiej marki Coolcasc sięgają 2007 roku, kiedy to jej założycielka Mar Peire zaprojektowała dla swoich dzieci wyróżniające się designem nakładki na kaski, dzięki którym mogła mieć swoje pociechy na oku podczas jazdy na nartach. W taki sposób powstały pierwsze dedykowane najmłodszym pokrowce na kask. Dotychczas na rynku nie funkcjonowało nic podobnego. Ze względu na to marka Coolcasc w zaledwie kilka lat od jej założenia odniosła światowy sukces, a jej produkty stały się na szeroką skalę rozpoznawalne na stokach narciarskich. 

Na przestrzeni lat marka rozszerzyła swoją działalność o 30 krajów oraz zaprojektowała nakładki do różnych modeli kasków ochronnych, np. rowerowych i rolkowych. W 2020 roku podczas targów ISPO 2020 marka zaprezentowała światu swój drugi czołowy projekt - nowoczesne osłony na gogle narciarskie Coolmasc. Do ich wykonania wykorzystała technologiczną tkaninę lycra wykonaną z recyklingowanych butelek plastikowych.  

Coolcasc to marka, która powstała z innowacyjnego pomysłu. Do jej sukcesu przyczyniło się także wykorzystywanie w produkcji trwałych i etycznych materiałów. W ciągu swojej działalności firma wprowadziła na rynek serie kasków o różnych printach, które zadowolają najmłodszych użytkowników na całym świecie. Są to m.in. Animals, Foggy, Cool Bike oraz Craft.  

Rozwiń opis Zwiń opis