Weekend darmowej dostawy!

Darmowa dostawa nie obejmuje dostawy za pobraniem.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

DJI

DJI

Wywodząca się z Chin marka powstała w 2006 roku z inicjatywy Franka Wanga i ma swoją siedzibę w Shenzhen (tzw. chińska Dolina Krzemowa). DJI to obecnie światowy lider branży dronów konsumenckich (posiada ok. 70 % udziałów według danych z marca 2020 roku). Niezwykła popularność firmy wynika z szerokiej gamy wysokiej jakości produktów i innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym niezależnie od stopnia zaawansowania w używaniu bezigłowych statków powietrznych, każdy ma możliwość realizacji różnorodnych projektów fotograficznych czy filmowych. 
 
Najbardziej rozpoznawalne modele bezigłowych statków powietrznych od DJI to seria Phantom (w tym Phantom 4 Pro z kamerą nagrywającą w rozdzielczości 4K, Phantom 4 Pro V2 z opcją przenoszenia ładunków) oraz Inspire 2 (dla profesjonalistów). Kompaktowy quadocopter Tello to propozycja dla dzieci, dron DJI Spark (kamera o rozdzielczości FullHD oraz stabilizacja cyfrowa) idealnie sprawdzi się do nagrywania filmów, a seria Mavic (m.in..: Mavic Air, Mavic Mini) z szeregiem unikalnych opcji to sprzęt, którym spokojnie mogą operować początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy BSP. 
 
Drony to główny, ale nie jedyny sprzęt w portfolio chińskiej marki. DJI oferuje także: gimbale, kamery sportowe, stabilizatory kamer, systemy sterowania lotem, akumulatory czy torby transportowe. 

Rozwiń opis Zwiń opis