Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Effax

Effax, firma z ponad 110-letnią tradycją, od dawna uznawana jest za symbol innowacyjności i najwyższej kontroli jakości. Długowieczność firmy nie jest tylko świadectwem jej zdrowia ekonomicznego, ale również dowodem na to, że wysokiej jakości produkty stanowią fundament sukcesu gospodarczego. Marka ta łączy w sobie długą tradycję i doświadczenie z ciągłym badaniem, innowacyjnym rozwojem oraz staranną kontrolą jakości.

Przez całą swoją historię, Effax wykazał się niezmienną dbałością o jakość produktów - filozofią, która jest nadal aktualna. Firma, która od początku swego istnienia w 1906 roku skupiała się na pielęgnacji skór, rozwinęła się, zdobywając międzynarodowe uznanie w różnych dziedzinach sportu, takich jak piłka nożna, jeździectwo, narciarstwo czy lekkoatletyka. Od ponad 80 lat firma jest obecna w handlu sportowym, szczycąc się owocną współpracą i innowacyjną wymianą z licznymi stowarzyszeniami sportowymi.

Od 2011 roku marka Effol jest oficjalnym dostawcą DOKR, wspierając niemieckich liderów produktami do pielęgnacji. Natomiast od sezonu 2015, Free Foam Spray Ref Foam marki Sport LAVIT jest używany w niemieckich ligach zawodowych, a Effax jest oficjalnym dostawcą sprayu do rzutów wolnych dla DFB. To świadczy o silnej pozycji firmy w świecie sportu oraz o jej zdolności do dostosowywania się do specyficznych wymagań różnych dyscyplin.

 

 

Rozwiń opis Zwiń opis