• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

EVOC

Produkty: 117

Zobacz jako

Evoc to marka powstała w 2008 roku z inicjatywy grupy pasjonatów kolarstwa, którzy pokonując kilometry na jednośladach po zróżnicowanych terenach, zauważyli potrzebę zaprojektowania funkcjonalnych toreb i plecaków niezbędnych podczas wycieczek rowerowych. Dotychczasowe modele od popularnych producentów nie spełniały ich wymagań, dlatego podjęli oni decyzję o założeniu własnej firmy, która będzie specjalizować się w produkcji akcesoriów rowerowych. Nowa marka na rynku prężnie się rozwijała, a obecnie z jej produktów korzystają renomowani sportowcy na całym świecie. 
 
Plecaki, nerki i torby rowerowe sygnowane znakiem marki Evoc to synonim funkcjonalności oraz wytrzymałości. Wszystkie produkty powstają przy użyciu najwyższej jakości sprawdzonych materiałów, a także rozwiązań technologicznych, wśród których można wymienić między innymi wentylacyjne systemy Air Pad oraz Evoc Air Tune. W szerokiej ofercie producenta oprócz akcesoriów rowerowych znajdują się także specjalistyczne modele plecaków i toreb dedykowane snowboardzistom oraz narciarzom. Do flagowych kolekcji producenta należą: Evoc Accessories, Evoc Backpacks, a także Evoc Bags. 
 
Marka Evoc to jeden z liderów w produkcji profesjonalnych torb, saszetek, nerek oraz plecaków do różnych dyscyplin sportowych. Z produktów tej firmy mogą korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani pasjonaci kolarstwa oraz sportów zimowych, którzy poszukują funkcjonalnych i pojemnych toreb treningowych. 

Rozwiń opis Zwiń opis