Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Fish Skateboards

Fish Skateboards to polska marka założona w 2011 roku, która postanowiła ożywić modę na deskorolki, wprowadzając na rynek innowacyjną deskorolkę Fishka®. W ten sposób rozpoczęła się deskorolkowa rewolucja, przywracając modę na poręczne, kolorowe deskorolki z tworzyw sztucznych, które były popularne w latach 80. 

Deskorolki marki, zwane również cruiserami, zdominowały polskie ulice. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie, wprowadzono na rynek nowe serie deskorolek, w tym Fishka® Glow - deskorolki fosforyzujące w ciemnościach, Fishka® Print - ozdobione fantazyjnymi nadrukami oraz Fishka® Art - deskorolki pomalowane przez polskich artystów. 

Z czasem oferta została rozszerzona o drewniane deskorolki, wprowadzając do sprzedaży drewniane Fishka® Wood oraz klasyczne longboardy i cruisery. W 2018 roku marka wprowadziła na rynek klasyczną drewnianą deskorolkę oraz unikalną deskorolkę Surf&Skate, która pozwala poczuć się jak podczas jazdy na prawdziwej desce surfingowej. 

Celem marki jest tworzenie produktów, które stanowią motywację do aktywnego spędzania czasu ze znajomymi i rodziną, oferując atrakcyjną alternatywę dla spędzania czasu przed komputerem. 

Rozwiń opis Zwiń opis