Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Football Masters

Football Masters to marka, która powstała w 2014 roku z inicjatywy bramkarza ekstraklasowej Korony Kielce – Wojciecha Małeckiego, który zdecydował się na własny projekt, aby stworzyć rękawice bramkarskie najwyższej jakości. 

Nadrzędnym celem marki Football Masters jest dostarczenie bramkarzom pełnej satysfakcji. Dzięki bogatemu doświadczeniu i tysiącom godzin spędzonym na boisku, założyciel zdobył bezcenne umiejętności, które pozwoliły mu wprowadzić nową jakość na rynku rękawic bramkarskich. 

Marka Football Masters zdobyła zaufanie wielu zawodowych bramkarzy, co świadczy o wysokim poziomie wykonania rękawic. Każdy model jest nieustannie doskonalony, a założyciel spędza wiele godzin na konsultacjach z użytkownikami. 

Dziś rękawice Football Masters są obecne na boiskach na całym świecie i dystrybuowane w wielu krajach. Dzięki współpracy z młodymi talentami, rękawice Football Masters trafiają na boiska takich potęg jak FC Barcelona, Manchester United, Chelsea FC czy Leicester City, potwierdzając tym samym najwyższą jakość. 

Marka Football Masters wykorzystuje najwyższej jakości materiały, sprowadzane od najlepszych producentów, aby zapewnić komfort w każdych warunkach. 

Marka otrzymała certyfikat "Jakość Roku" w 2015 roku, nagrodę "Wybór Polaków" w 2016 roku dla najczęściej wybieranych rękawic bramkarskich w Polsce, a w 2018 roku została wyróżniona europejskim certyfikatem jakości, który potwierdza światowy poziom produktów. 

Rozwiń opis Zwiń opis