Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Funky

FUNKY to marka pochodząca z Melbourne, Australia, która jest znana z wyrazistego stylu i wydajności w świecie pływania i aktywności. Funky Trunks oferuje szaloną paletę kolorów w wygodnych stylach, rozciągając się na szeroką gamę strojów kąpielowych, bielizny, odzieży plażowej i ubrań.

Historia FUNKY rozpoczęła się w październiku 2002 roku, kiedy pierwsza para kąpielówek marki została zaprezentowana przez pływaka Duncana McLean w podmiejskim basenie w Melbourne. Różowe kąpielówki w kwiaty były czymś niespotykanym w epoce, kiedy dominowały klasyczne kolory takie jak granatowy, czarny lub czerwony. Od tego skromnego początku Funky Trunks zdobyła popularność wśród australijskich pływaków, wprowadzając komfort i styl z powrotem do pływania.

W odpowiedzi na potrzeby pływaków, Funky Trunks skonstruowała C-Infinity, ekskluzywną tkaninę poliestrową z Włoch, która zapobiega blaknięciu kolorów i utracie kształtu strojów kąpielowych, nawet po wielu godzinach w chlorowanej wodzie lub na słońcu. Marka stale rozwijała się, wprowadzając blisko 1000 wzorów oraz rozszerzając swoją ofertę o deski do pływania, bojki, gogle, czepek, torby siatkowe, plecaki i ręczniki.

Rozwiń opis Zwiń opis