Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Grivel

Grivel

Grivel to marka powstała w 1818 roku u podnóża najwyższego szczytu w Europie - Mont Blanc specjalizująca się w produkcji sprzętów do wspinaczki wysokogórskiej. Firma Grivel jest prekursorem, który od samego początku swojego istnienia wyznacza wysokie standardy. W 1909 roku marka opatentowała nowoczesne raki, które pozwoliły na zdobywanie szczytów zimą. Z biegiem czasu firma Grivel nieustannie się rozwijała i poszerzała swój asortyment o niezbędne do wspinaczki akcesoria.  

W 1996 roku Grivel zrewolucjonizowała podejście do projektowania narzędzi wspinaczkowych i opatentowała nowy, ergonomiczny kształt czekanów, który wykorzystywany jest aż do dziś. W 2009 roku firma znacznie poszerzyła obszar swojej działalności, wprowadzając nowe jednostki produkcyjne. Zaledwie pięć lat później marka opracowała niezwykle funkcjonalne i innowacyjne karabinki do wspinaczki z przeciwległymi otworami, które znacznie zwiększają ochronę każdego użytkownika. 

Od samego początku istnienia marka Grivel nieustannie przyczynia się do rozwijania technologii stosowanych w sprzętach wspinaczkowych. Dzięki temu zwiększa bezpieczeństwo wszystkich wspinaczy oraz poprawia ich komfort nawet w trakcie pokonywania trudnych dróg.  

Z produktów firmy Grivel z powodzeniem mogą korzystać zarówno początkujący wspinacze, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze sportem, jak i zawodowi alpiniści oraz himalaiści, którym dedykowane są profesjonalne modele sprzętów. 

Rozwiń opis Zwiń opis