Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Hornit

Hornit to brytyjska marka, która zapoczątkowała swoją działalność w 2012 roku. Została założona przez entuzjastę triathlonu Ironman, Toma de Peleta, który pragnął stworzyć innowacyjne akcesoria rowerowe, zwiększające bezpieczeństwo jazdy. 

Zasady, na których Hornit zbudowało swoją reputację, to innowacyjność, bezpieczeństwo i pasja do rowerów. Marka jest znana na całym świecie jako producent wysokiej jakości rowerów, kasków rowerowych, dzwonków, oświetlenia i innych akcesoriów rowerowych. Hornit z dumą pochwalić się może swoim pierwszym wprowadzonym na rynek produktem – dB140, najgłośniejszym dzwonkiem rowerowym na świecie, który stał się symbolem dążenia marki do pionierskich rozwiązań. 

Dzięki swojemu założycielowi, Tomowi de Peletowi, firma nie tylko tworzy produkty, które odpowiadają na rzeczywiste potrzeby rowerzystów, ale także przyczynia się do kształtowania kultury rowerowej. Hornit jest nie tylko marką - jest filozofią, której celem jest umożliwienie każdemu bezpiecznej i ekscytującej przygody na rowerze. 

Marka Hornit to symbol połączenia miłości do sportu, troski o bezpieczeństwo i innowacyjności. Działalność tej marki to dowód na to, że jazda na rowerze może być nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim bezpieczna. 

Rozwiń opis Zwiń opis