Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Incrediwear

Marka Incrediwear specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu medycznej odzieży kompresyjnej, która zabezpiecza sportowców przed powstawaniem urazów i kontuzji, a także wspomaga zwalczanie bólu i stanów zapalnych oraz pozwala prowadzić bezpieczne treningi. Historia marki sięga 2008 roku i powiązana jest z prywatnymi doświadczeniami założyciela – Jasona Corleya – mężczyzna doznał groźnego urazu, który mógł skutkować paraliżem. Szukając skutecznego sposobu na działanie przeciwbólowe oraz zmniejszające ogniska zapalne, stworzył projekt Incrediwear. Technologia opracowana przez Corleya pozwoliła wrócić mu do pełnej sprawności, co skłoniło go do dalszej pracy nad rozbudowaniem produktów i wprowadzeniu ich do ogólnej sprzedaży. 

Odzież i opaski kompresyjne Incrediwear zostały poddane badaniom naukowym, a ich skuteczność jest potwierdzona medycznie. Produkty zwiększają krążenie krwi, zmniejszając stany zapalne czy obrzęki, łagodzą ból, dzięki czemu przyspieszają powrót do zdrowia. Innowacyjna technologia wykorzystywana w odzieży kompresyjnej tej marki sprawia, że poszczególne części ciała nie są uciskane. Elementy półprzewodnikowe uwalniają jony ujemne pobudzane przez ciepło organizmu, aktywując w nim wibracje komórkowe, które zwiększają krążenie krwi oraz przepływ limfy. Dzięki takiemu działaniu do poszczególnych tkanek dostarczana jest większa ilość tlenu i składników odżywczych, które wspierają regenerację zmienionego chorobowo obszaru, wspierając naturalny proces leczenia.

Z produktami Incrediwear możesz osiągnąć lepszą wydajność, zapobiegać powstawaniu urazów lub przyspieszać powrót do zdrowia po kontuzji, ponieważ mają one potwierdzone działanie medyczne oraz są uznane przez sportowców. W Sportano.pl znajdziesz odzież i opaski kompresyjne do biegania oraz innych aktywności fizycznych marki Incrediwear. 

Rozwiń opis Zwiń opis