• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Insta360

Produkty: 27

Zobacz jako
 1. Kamera Insta360 ONE X2 CINOSXX/A
  2 499,00 zł
  2 399,00 zł
  OS

  1

Insta360

Insta360 to założona w 2015 roku marka produkująca kamery sportowe. Firma stawia na ciągły rozwój, dzięki czemu na przestrzeni kilku ostatnich lat stała się jednym ze światowych liderów na sportowym rynku technologicznym.  


Już rok od powstania marka opracowuje innowacyjny produkt, który umożliwia robienie zdjęć i wideo sferycznych bezpośrednio ze smartfona, a w 2017 roku powstaje kompaktowa sześciosoczewkowa kamera, która pozwala na profesjonalne kręcenie filmów VR przez każdego użytkownika. Niedługo później Insta360 wchodzi we współpracę z Google i umożliwia połączenie urządzenia z funkcją Google Maps Street View. 


W 2018 roku marka otwiera się także na Apple Store i integruje z systemem Adobe Premiere Pro, co pozwala na efektywne działanie sprzętu. Na przestrzeni kolejnych lat aż do chwili obecnej Insta360 nieustannie się rozwija i poszerza swoją ofertę o produkty opracowane za pomocą najnowocześniejszych i profesjonalnych technologii: Farsight, Crystalview 8K 3D, FlowState i wielu innych. W marcu 2020 roku Fast Company przyznała marce Insta360 tytuł jednej z najbardziej innowacyjnych firm na świecie.  


Ze specjalistycznych produktów marki korzystają codziennie tysiące profesjonalnych i początkujących sportowcy, którzy za pomocą kilku ruchów mogą uwiecznić swoje ekstremalne sportowe dokonania, zachowując rewelacyjną jakość. 

Rozwiń opis Zwiń opis