Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

JadeYoga

Korzenie firmy Jade Yoga sięgają 1904 roku, kiedy to rodzina, z której wywodzi się założyciel, Dean Jarrehian, postanowiła o rozpoczęciu produkcji dywanów orientalnych. Dean postanowił w 2000 roku przenieść cenne, rodzinne doświadczenie na produkcję innowacyjnych mat do jogi o doskonałych właściwościach antypoślizgowych z serii Jade Harmony. Wynalazek Jarrehiana szybko podbił rynek i stał się jednym z najbardziej pożądanych produktów w branży sportów body & mind.  
 
Od samego początku marka zwracała uwagę na to, aby w procesie produkcyjnym wykorzystywać tylko najwyższej jakości certyfikowane materiały od najlepszych dostawców. W matach od Jade Yoga stosuje się naturalny kauczuk, który nadaje im sprężystość oraz podnosi właściwości amortyzacyjne. Ponadto tkaniny, jakie wykorzystuje się do wytworzenia mat są wolne od szkodliwych substancji i spełniają wymogi dotyczące ochrony środowiska. Dzięki temu, kupując akcesoria sygnowane znakiem marki można mieć pewność, że zostały one wykonane przy użyciu biodegradowalnych włókien. Dla marki niezwykle ważne są także realne działania ekologiczne, dlatego firma zainicjowała sadzenie drzew za każdą sprzedaną matę. 
 
Wszystkie zakłady produkcyjne marki mieszczą się w rodzimym kraju – Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu ich jakość jest dokładnie kontrolowana na każdym etapie produkcji. 

Rozwiń opis Zwiń opis