Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Jetpilot

Jetpilot to marka założona w 1986 roku przez czwórkę pasjonatów skuterów wodnych z Kalifornii: Scotta, Jeffa, Erica i Phila. Zauważywszy brak odpowiedniej odzieży dla użytkowników skuterów wodnych na rynku, wykorzystali swoje doświadczenie w motocrossie, aby stworzyć technicznie zaawansowane kombinezony, kamizelki i odzież 

Jetpilot wszedł na rynek wakeboardingu w 1995 roku, skupiając się na jakości, innowacyjności i trwałości swoich produktów. Współpraca z World Sports and Marketing jako oficjalnym sponsorem trasy Wakeboard w latach 1996-1998 przyczyniła się do zwiększenia popularności marki. 

Od połowy 2000 roku Jetpilot jest jedną z wiodących globalnych marek produkujących odzież i akcesoria do sportów wodnych. Wspiera czołowych sportowców i kontynuuje innowacyjne podejście do produktów. Obecnie, po 34 latach na rynku, marka jest dumna z wspierania czołowych wakeboardzistów, zawodników PWC i wakesurferów na świecie. Marka nieustannie dąży do zapewnienia możliwie najlepszej jakości sprzętu do sportów wodnych. 

Rozwiń opis Zwiń opis