Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Kayland

Kayland

Kayland to założona w 1971 roku marka, która specjalizuje się w produkcji butów górskich oraz outdoorowych. Od samego początku firma wykorzystuje w swoich produktach innowacyjne materiały, które znacznie wpływają na jakość wykonania. Dzięki temu na przestrzeni lat marka stała się jednym z czołowych liderów w wytwarzaniu specjalistycznego obuwia turystycznego.  

Marka Kayland współpracuje z profesjonalistami, którzy nieustanie opracowują innowacyjne technologie, mające podnieść wydajność produktów. Wśród najpopularniejszych rozwiązań technologicznych można wymienić m.in. membranę GORE-TEX®, podeszwę Vibram®, a także Integrated Absorbing Drive System. Dzięki temu wszystkie produkty sygnowane marką Kayland zachowują najwyższe standardy wykonania oraz spełniają swoje zadanie zarówno podczas łatwych, jak i wymagających tras turystycznych.  

Marka na przestrzeni lat znacznie poszerzyła swój asortyment i zaczęła specjalizować się w produkcji obuwia do różnych aktywności outdoorowych. Choć w ich ofercie królują modele do trekkingu, jak te z linii Kayland GTX, to znaleźć można także specjalistyczne buty do speed hikingu, podejściowe oraz wysokogórskie, z którymi można przejść nawet najtrudniejsze trasy wspinaczkowe. 

Zanim produkty marki zostają dopuszczone do sprzedaży, przechodzą przez wiele testów, które mają za zadanie sprawdzić ich wytrzymałość, wydajność oraz inne dodatkowe właściwości. Dzięki temu, kupując buty firmy Kayland, ma się gwarancję ich rzetelnego wykonania. Z obuwia marki mogą korzystać z powodzeniem zarówno profesjonalni taternicy i alpiniści, jak i początkujący turyści, którzy poszukują swojego pierwszego modelu obuwia trekkingowego. 

Rozwiń opis Zwiń opis