Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Level

W 1989 roku powstała marka LEVEL, która od samego początku swojego istnienia specjalizowała się w wytwarzaniu rękawic narciarskich i snowboardowych, co pozostało jej głównym obszarem produkcji do dziś. W 1994 roku firma wprowadziła na rynek nowoczesną technologię Breathable System, a w 1999 roku konstrukcję H&R. Te systemy szybko podbiły rynek i przyniosły marce ogromny sukces. Zaledwie pięć lat później firma opracowuje także rękawice ochronne Overgloves, które utrzymują odpowiednią temperaturę dłoni nawet w ekstremalnie mroźnych warunkach. 
 
Dużą sławę przyniosła marce współpraca ze znanymi sportowcami, którzy podczas Mistrzostw Świata w 2007 roku w Åare zdobyli łącznie cztery złote medale. Byli to Patrick Staudacker, Šárka Strachová oraz Aksel Lund Svindal, który niedługo później (w 2009 roku) reprezentował także nowy wynalazek LEVEL – model rękawic zintegrowany z kijkami. 
 
Wśród najbardziej znanych kolekcji marki można wymienić damską linię Bliss oraz serię Rocker dedykowaną narciarzom. Na przestrzeni lat firma opracowała wiele innowacyjnych technologii, które znacznie podnoszą jakość ich produktów oraz poprawiają komfort użytkowania. W 2016 roku LEVEL zaczęła wykorzystywać w swoich rękawicach system NFC (Near Field Communication), który odpowiada za łatwe sterowanie smartfonem lub kamerą sportową za pomocą tagów umieszczonych w rękawicach. W 2017 marka wprowadziła do produkcji rękawice wyścigowe z nowoczesną tkaniną SuperFabric®.  
 
Obecnie LEVEL jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowych producentów, który zajmuje się wytwarzaniem rękawic sportowych. Firma została na przestrzeni lat wielokrotnie uhonorowana renomowanymi nagrodami jak medale X-Games oraz Kryształowe Globy. Świadczy to o jej wysokiej pozycji na rynku.  

Rozwiń opis Zwiń opis