Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Lovelec

Lovelec

Lovelec to marka powstała w 2010 roku z inicjatywy wielkiego pasjonata kolarstwa – Stanislava Glaca, który postanowił wprowadzić na rynek innowacyjne rowery elektryczne (stąd nazwa Lovelec wynikająca z zestawienia love + electric). Głównym celem przyświecającym założycielowi było rozpowszechnienie jazdy na rowerach elektrycznych wśród ludzi o różnych grupach wiekowych i poziomach zaawansowania.  

Założyciele Lovelec zwracają szczególną uwagę na jakoś wykonania, funkcjonalność sprzętu oraz wykorzystywanie w produkcji najnowocześniejszych technologii, które bezpośrednio przekładają się na komfort użytkownika w trakcie jazdy. Rowery są wykonywane przy użyciu najwyższej jakości komponentów, o czym świadczy gwarancja na ramę oraz akumulator.  

Od 2010 roku marka nieustannie się rozwija i poszerza swoją ofertę o nowe modele. Już dwa lata od powstania pojawiły się w jej asortymencie pierwsze miejskie i składane rowery elektryczne, a w 2022 roku wprowadzono do sprzedaży miejski e-bike z całkowicie zintegrowanym akumulatorem w ramie. W ofercie Sportano.pl znajdziesz m.in. funkcjonalne modele Sargo, Naos, Izar, czy Lugo 

Rozwiń opis Zwiń opis