Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Oliver

Marka Oliver, założona w 1938 roku przez Jacka Olivera w Adelaide w Australii, była do końca lat 70. jednym z najważniejszych producentów rakiet do tenisa i squasha w Australii, Nowej Zelandii i Stanach Zjednoczonych. Wyróżniająca się dzięki rewolucyjnym produktom, marka szybko zyskała uznanie wśród młodych sportowców. Oliver zyskał międzynarodową sławę, gdy w 1952 roku Australijczyk Frank Sedgman wygrał Wimbledon i US Open, używając legendarnego modelu rakiety „BLUEBIRD”.

Rakiety do squasha i tenisa Oliver są znane na całym świecie za sprawą innowacyjnych materiałów takich jak Metacarbon™, MCEplon™, Nano-Eplon™ oraz technologii Rundschaft. Marka wyróżnia się indywidualnym podejściem do projektowania rakiet, dostosowanych do różnych typów graczy.

Stałe kontrole jakości w własnych zakładach produkcyjnych, optymalizacja procesów produkcyjnych, testy z udziałem wiodących graczy, trenerów i amatorów, a także ciągła interakcja z rynkiem i rozwój linii produktów, uczyniły Oliver jednym z kluczowych dostawców sprzętu do squasha i badmintona.

Tradycja w Oliver odzwierciedla się w relacjach z pracownikami, dystrybutorami, dostawcami i klientami. Długoterminowe relacje opierają się na zaufaniu, że marka, która była niezawodna w przeszłości, pozostanie taka również w przyszłości.

Rozwiń opis Zwiń opis