Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

ONGUARD

OnGuard to uznany producent, który dostarcza na rynek najbardziej wytrzymałe i bezpieczne zamki. Ich produkty wyróżniają się w branży dzięki zaawansowanym systemom zabezpieczeń, obejmującym podwójne i poczwórne mechanizmy blokujące, które skutecznie chronią przed próbami wyłamania czy wyważenia. Każdy zamek OnGuard posiada cylinder odporny na manipulacje, co zapewnia dodatkową ochronę przed próbami włamania.

Co więcej, hartowane stalowe łańcuchy w zamkach OnGuard gwarantują wytrzymałość na przecinanie. Zewnętrzna warstwa ochronna na zamkach nie tylko zabezpiecza rower czy pojazd powersport przed zarysowaniami, ale również chroni wewnętrzne komponenty zamka przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Dodatkowo wyraziste kolory i design zamków OnGuard stanowią skuteczny środek odstraszający dla potencjalnych złodziei, wysyłając jasny sygnał.

Wszystkie te cechy sprawiają, że zamki OnGuard są doskonałym wyborem dla osób poszukujących niezawodnego i skutecznego zabezpieczenia swoich cennych pojazdów. Bezpieczeństwo i wytrzymałość produktów OnGuard są nieocenione, zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i dla osób korzystających z rowerów czy pojazdów powersport w codziennym życiu.

Rozwiń opis Zwiń opis