Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Prince

Historia firmy Prince sięga 1970 roku, kiedy to Robert H. McClure założył ją w Princeton w New Jersey - stąd nazwa firmy. Początkowo zajmowała się produkcją maszyn do wystrzeliwania piłek tenisowych, a niedługo potem także rakiet.

Howard Head, założyciel firmy Head, dołączył do Prince'a na początku lat 70. i opracował charakterystyczną dla firmy, przełomową, powiększoną rakietę tenisową. Chociaż rakieta Prince Classic była pierwszą powiększoną rakietą, której wzór został opatentowany, to Bentley Fortissimo wyprzedził ten patent o dwa lata, co doprowadziło do unieważnienia patentu w Niemczech.

W marcu 2014 roku Prince ogłosił przeniesienie swojej siedziby z Bordentown w stanie New Jersey do Atlanty. CEO Prince'a, Mike Ballardie, stwierdził, że Atlanta, z największą ligą tenisową na świecie i ponad 80,000 członków Atlanta Lawn Tennis Association, jest idealnym miejscem dla bazy firmy. Atlantycka społeczność tenisowa, będąca jedną z najbardziej aktywnych w USA, stanowi doskonałe środowisko dla dalszego rozwoju i innowacji firmy Prince.

 

 

 

 

 

Rozwiń opis Zwiń opis