Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Relax

Relax to polski producent sztucznych przynęt, który od połowy lat dziewięćdziesiątych rewolucjonizuje świat wędkarstwa spinningowego. Firma, z siedzibą w Bielawie, wykorzystała doświadczenia amerykańskich producentów przynęt, dostosowując je do potrzeb polskich i europejskich łowisk. Dzięki innowacyjnym kształtom i barwom przynęt, stworzonych przez doświadczonego wędkarza i założyciela firmy Witolda Kowalczyka, marka Relax stała się liderem na polskim i europejskim rynku.

Relax słynie z opracowywania przynęt takich jak riper KOPYTO, które od momentu wprowadzenia w 1995 roku przez Witolda Kowalczyka, stały się hitem wędkarskim XX wieku. Firma stale rozwija swoją ofertę, wprowadzając na rynek nowe modele, rozmiary i kolory przynęt, takie jak KOPYTO, JANKES, SHAD, SUPER RYBKA, i wiele innych, co sprawia, że przynęty Relax są niezwykle skuteczne w łowieniu ryb.

Przynęty Relax wytwarzane są w najwyższej technologii form wtryskowych z USA, porównywalnej do technologii kosmicznych wykorzystywanych w NASA. Specjaliści firmy Relax, z 40-letnim doświadczeniem, wykorzystują najlepsze tworzywa chemiczne z fabryk chemicznych w USA, a komponenty, farby, barwniki i pasty są dobierane z najlepszych fabryk kolorystycznych w USA.

Relax koncentruje się wyłącznie na produkcji sztucznych przynęt, co pozwala na skupienie się na jakości i innowacyjności w tej dziedzinie. Każdy produkt przechodzi dwustopniową kontrolę jakości, najpierw w USA, a potem w Polsce, zanim trafi do rąk wędkarzy. Relax, jako lider na rynku przynęt miękkich, dąży do ciągłego udoskonalania swoich produktów, dostarczając wędkarzom narzędzi do realizacji ich wędkarskich marzeń.

 

 

 

 

 

Rozwiń opis Zwiń opis