Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Shock Doctor

Shock Doctor jest niekwestionowanym liderem w technologii ochraniaczy na zęby i posiada status numer jeden na świecie w tej kategorii. Innowacyjność produktów Shock Doctor zdobyła zaufanie zarówno profesjonalnych, jak i młodych sportowców, którzy cenią sobie niezawodność i wysoką jakość. Produkty Shock Doctor są noszone przez setki zawodowych i uczelnianych sportowców i są dostępne w ponad 10 000 punktach sprzedaży detalicznej.

Od momentu wprowadzenia na rynek pierwszego w pełni zaprojektowanego ochraniacza szczęki w 1993 roku, Shock Doctor nieustannie ewoluuje, wprowadzając innowacyjne produkty. W 2002 roku firma wprowadziła na rynek swoją flagową wersję ochraniacza: Gel Max. Rok później pojawił się ochraniacz kompatybilny z aparatem ortodontycznym, a w kolejnych latach marka rozszerzyła swoje portfolio o dodatkowe kategorie ochrony, takie jak ochronne bielizna i odzież sportowa, a także o terapię sportową i nowe wersje ochraniaczy.

W 2010 roku Shock Doctor zrewolucjonizował rynek, wprowadzając spersonalizowany ochraniacz ust oraz odzież ShockSkin. Rozwój marki obejmował również wprowadzenie w 2011 roku najmniejszego i najlżejszego ochraniacza ust - Nano 3D, a także innowacyjne produkty w kolejnych latach, takie jak ochraniacz ust MicroFit w 2016 roku, który jest najsmuklejszym i najniższym profilem ochraniacza w ofercie firmy.

Shock Doctor to marka, która wyznacza standardy w dziedzinie ochrony sportowej. Oferując szeroki asortyment produktów, od ochraniaczy ust po zaawansowaną odzież i akcesoria ochronne, Shock Doctor nieustannie dąży do innowacji, aby zapewnić sportowcom bezpieczeństwo i wygodę na najwyższym poziomie.

Rozwiń opis Zwiń opis