Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Skywatch

Sky-Watch, firma założona w 2009 roku, jest wiodącym producentem i innowatorem w dziedzinie systemów powietrznych UAV. Z siedzibą w Stoevring, Dania, firma koncentruje się na opracowywaniu, produkcji i sprzedaży zaawansowanych rozwiązań UAV, które znajdują zastosowanie w obronności, egzekwowaniu prawa oraz zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi. Charakteryzując się głęboką wiedzą techniczną, Sky-Watch oferuje produkty o wysokiej konkurencyjności, w tym zaawansowane oprogramowanie, struktury kompozytowe oraz intuicyjny interfejs użytkownika Sky-Watch Drone Manager (SDM).

Innowacyjność firmy Sky-Watch znajduje odzwierciedlenie w jej zaangażowaniu w rozwój technologii sensor fusion, oferującej partnerom nowe sposoby rozwiązywania przyszłych wyzwań. Specjalizując się w opracowywaniu i produkcji autonomicznych technologii sensorowych, Sky-Watch aktywnie przyczynia się do postępu w dziedzinach obronności, egzekwowania prawa oraz zarządzania sytuacjami kryzysowymi. Dodatkowo, jako część AIRO Group Holdings, Inc. z USA, firma łączy globalne zasoby z lokalną ekspertyzą.

Kultura firmy Sky-Watch opiera się na silnych fundamentach technologicznej ciekawości i kompetencji technicznych. Podejście biznesowe firmy to nawiązywanie mocnych relacji z klientami i rozwijanie wartościowych, długotrwałych partnerstw. Dzięki współpracy z dostawcami komponentów światowej klasy, Sky-Watch jest w stanie zintegrować operacyjne potrzeby klientów w produkty zaprojektowane do użytku na polu walki.

Rozwiń opis Zwiń opis