Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

SMMASH

SMMASH to firma, która powstała w 2010 roku w sercu tekstylnym Europy Środkowo-Wschodniej. W odpowiedzi na rosnącą popularność MMA i CROSSFIT w Polsce, SMMASH stworzyło markę SMMASH X-Wear z pasji do sportu i biznesu. Ich wspólna idea: wyposażenie każdego sportowca w najlepszej jakości odzież treningową produkowaną w Europie.

SMMASH specjalizuje się głównie w personalizowanych kolekcjach dla klubów, tworząc odzież, która łatwo przetrwa najtrudniejsze sesje treningowe. Wykorzystują najnowsze technologie, dzięki czemu mogą przedstawić odzież o wysokiej wytrzymałości, spełniającą oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Jako najbardziej doświadczony i najlepszy europejski producent personalizowanej odzieży treningowej, SMMASH nieustannie się rozwija, rozszerzając ofertę o nowe produkty. Marka przekracza bariery i udowadnia, że nic nie jest niemożliwe, dążąc do długoterminowej i owocnej współpracy z klientami.

Produkcja odbywa się w Polsce, gdzie każdy element odzieży SMMASH X-Wear spełnia najwyższe światowe standardy. Produkty są wykonane z materiałów posiadających certyfikat OEKO-TEX 100 oraz w standardzie produkcyjnym regulowanym przez ISO 141001. Stale kontrolowany proces produkcji gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania produktów, również dla alergików i dzieci.

 

Rozwiń opis Zwiń opis