Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

SRAM

SRAM, założona w 1987 roku, jest uznawana za jednego z liderów w branży komponentów rowerowych. Marka ta rozpoczęła swoją działalność od wprowadzenia innowacyjnego systemu zmiany biegów Grip Shift, który zrewolucjonizował rynek rowerów szosowych, a później górskich. Od tego momentu SRAM dynamicznie rosła, stając się jednym z głównych dostawców komponentów na świecie.

Historia SRAM rozpoczęła się od marzeń o lepszym systemie zmiany biegów, co zaowocowało stworzeniem Grip Shift przez Stan Daya i inżyniera Sama Pattersona. Od początkowych eksperymentów w garażu w San Diego, przez pierwsze prezentacje produktu, aż po debiut na Long Beach bike show w 1988 roku, SRAM konsekwentnie rozwijała swoją ofertę.

SRAM w ciągu lat przejęła wiele znaczących firm z branży rowerowej, takich jak niemiecki producent łańcuchów Sachs, producent zawieszenia RockShox, firma hamulcowa Avid, producent korb i suportów Truvativ oraz producent pedałów TIME Sport. Te akwizycje pozwoliły SRAM na oferowanie pełnego systemu napędowego i komponentów rowerowych.

SRAM jest również zaangażowana w rozwój zrównoważonych technologii i produktów, takich jak kaski Hubber wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i odnawialnych źródeł, a także w wykorzystanie nowoczesnych narzędzi diagnostycznych jak ShockWiz i TyreWiz do optymalizacji jazdy.

Rozwiń opis Zwiń opis