Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

THIRTYTWO

ThirtyTwo

Założona w 1995 roku marka ThirtyTwo specjalizuje się w produkcji specjalistycznych sprzętów, akcesoriów, funkcjonalnej odzieży i butów do snowboardu. Ze względu na to, że marka została założona przez snowboardzistów, jest dobrze prowadzona i uwzględnia w swoich produktach udogodnienia techniczne, które mogą znacznie poprawić komfort każdego sportowca na stoku.  

Wszystkie produkty na rynku sygnowane marką ThirtyTwo to najlepszej jakości sprawdzone sprzęty, które znajdą zastosowanie zarówno wśród początkujących, jak i zaawansowanych snowboardzistów. Firma wykorzystuje nowoczesne technologie jak Dual Boa Closure System, Performance Rubber Outsole, Articulated Cuff oraz 3D Molded Tongue. Ze względu na ciągły rozwój marka wywarła duży wpływ na rozpowszechnienie i popularyzację snowboarduna świecie. Dzięki temu stała się niejako jednym z prekursorów w branży, który obecnie wytycza trendy w projektowaniu funkcjonalnych i estetycznych sprzętów.  

Marka ThirtyTwo podjęła się współpracy ze znanymi sportowcami, tworząc ThirtyTwo Team, do którego należą m.in. Scott Stevens, Chris Grenier, Chris Bradshaw oraz Joe Sexton. Zespół jednak cały czas się poszerza. Świadczy to o nieustannym ewoluowaniu marki i chęci rozwijania swoich kompetencji do jeszcze większego stopnia niż dotychczasowy.  

Produkty ThirtyTwo sprawdzą się zarówno początkującym snowboardzistom, podnosząc ich komfort podczas jazdy, jak i zaawansowanym riderom, dla których jakościowy sprzęt to podstawa aktywności na stoku.  

Rozwiń opis Zwiń opis